Новий голова РДА,басейн для посадових осіб та запорізький аеропорт імені Поляка: підсумки дня

Новий голова РДА,басейн для посадових осіб та запорізький аеропорт імені Поляка: підсумки дня

Найголовніше за 26 лютого

Як запорізькі водолази купують та завищують ціни на моторну оливу

У кінці січня Запорізькою міською рятувально-водолазною службою було проведено тендер із закупівлі моторної оливи, очікувана вартість товару складала понад 21 тисячу гривень. Переможцем визнано ПП «Укрбудтрансліга», яке запропонувало ціну нижчу на 60 % від очікуваної вартості, економія склала 12 529 грн. У зв’язку з чим у нас виникли цілком закономірні запитання до посадових осіб, які готували тендерну документацію. Наприклад, які методи визначення оптимальної вартості предмету закупівлі на етапі її планування були використані посадовими особами Запорізької міської рятувально-водолазної служби? Більше тут.

Володимир Зеленський призначив нового голову РДА на Запоріжжі

На офіційному сайті президента України вийшло розпорядження щодо призначення на пост голови Веселівської державної районної адміністрації – Віталія Гуру. Детальніше розберемося у персоналії новоспеченого очільника. Більше тут.

У Мелітополі масштабне будівництво басейну для посадових осіб – гарний шанс привласнити мільйони?

Сьогодні одним із наймасштабніших проектів, які реалізуються на території Запорізької області, є будівництво водно-спортивного комплексу (плавального басейну) у Мелітополі, вартістю понад 73 мільйона гривень. Більше тут.

Грошові подарунки і дві квартири: що приховує декларація запорізького держслужбовця?

Сьогодні розповімо вам про те, які статки має працівник Департаменту економічного розвитку і торгівлі ЗОДА. Будучи начальником відділу, держслужбовець не отримує таку зарплатню, як працівники Департаменту капітального будівництва, але все ж таки деякі збереження пан Філіппов має. Більше тут.

Численні квартири, майно у Болгарії та коштовні папери: як живе посадовець районної ради Запоріжжя

Так, свіженьку декларацію за 2019 рік, оприлюднив заступник голови районної адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району – Сергій Шевченко. Більше тут.

Чи є сенс у роботі мобільної лабораторії моніторингу довкілля у Запоріжжі?

Щодня мобільна лабораторія моніторингу довкілля фіксує перевищення норм шкідливих речовин в атмосферному повітрі Запоріжжя. Проте містян цікавить, які заходити вживають органи державної та місцевої влади для зменшення цих показників та покарання забруднювачів. Забігаючи наперед зауважимо, що всі структури, до яких ми звертались за роз’ясненням, перекладали відповідальність на інших, і аж ніяк ні на себе. Більше тут.

Нардеп запропонував назвати запорізький аеропорт на честь Олександра Поляка

Сьогодні, 26 лютого, у Запорізькій міській ради проходить чергова сесія. На засіданні присутній народний депутат від фракції "Слуга народу", який запропонував перейменувати запорізький аеропорт. Так, за словами "слугівця" Павла Мельника, Міжнародний аеропорт "Запоріжжя" варто було б назвати на честь колишнього мера Олександра Поляка. Однак депутати міськради не дуже позитивно відреагували на таку пропозицією. Більше тут.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі