Новий очільник ЗОДА відзвітував про виконану роботу та атаках хакерів

Новий очільник ЗОДА відзвітував про виконану роботу та атаках хакерів

Новопризначений голова Запорізької обласної адміністрації запровадив новий формат щоденного звіту у відео, яке розміщується на його офіційній сторінці Фейсбук. За третій день на посаді він розповів про зустрічі та хакерські атаки.

Так пан Боговін зустрівся з представниками об'єднаних територіально громад з якими була проведена нарада по нагальним питанням, також зустрівся з командирами військових частин Запорізької області та з родинами загиблих воїнів АТО та ООС, де були обговорені проблеми, подальша співпраця та допомога.

Серед іншого голова області зустрівся з консулом Латвійської республіки, щоб розв'язати питання щодо відкриття міжнародної лінії із Запоріжжя з латвійською компанією.

Зустрівся з ректорами державних і комунальних закладів вищої освіти та з представниками громад м.Токмак.

Варто відзначити, що глава ЗОДА не конкретизував рішення, які були прийняті на цих зустрічах, а тільки анонсував що було оговорено. Також на своїй сторінці пан Боговін повідомив, що протягом декількох годин невідомі намагаються взламати його персональну сторінку в Інстаграм. Однак для чого та кому потрібно це роботи – невідомо.

Нагадаємо, у першому відео звіті очільник розповів про кадрові зміни ЗОДА.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі