Новий заступник губернатора, мільйонний ремонт магістралі та ремонт фонтанів: підсумки дня

Новий заступник губернатора, мільйонний ремонт магістралі та ремонт фонтанів: підсумки дня

Найголовніше за 27 березня

«Запоріжремсервіс» ремонт 35-ти багатоповерхівок віддав новачку

Якщо хтось вважає, що під час боротьби із коронавірусною інфекцією COVID-19 весь потенціал буде направлено на порятунок мешканців міста та області, ви помиляєтесь. Замість придбання захисних масок, рукавичок та засобів дезінфекції чиновники виділяють мільйони на ремонти житлових будинків. Так, Комунальне підприємство «Запоріжремсервіс» Запорізької міської ради, у період 18-23 березня, замовило ФОП Лазунько В.І. (код ЄДРПОУ 2539409859) проведення поточного ремонту 35 житлових будинків, загальною вартістю 6,9 мільйона гривень. Більше тут.

Запорізькі судді до коронавірусу готові

Якщо більшість громадян, після оголошення карантину у зв’язку із глобальною пандемією COVID-19, штурмує супермаркети та аптеки, закуповуючи харчові продукти, туалетний папір та захисні маски, то судді Господарського суду Запорізької області вкладають свої гроші в автомобілі. Більше тут.

У голови Запорізької ОДА новий заступник?

У Запорізькій облдержадміністрації з’являються нові кадри. Так, в одному із запорізьких телеграм-каналів з’явилась інформація про потенційного заступника голови ЗОДА -  Голтвенка Олександра Валерійовича. Більше тут

Дві квартири і "червоний прапорець": що містить декларація запорізького слідчого?

Продовжуючи розбір декларацій, хочемо познайомити вас зі слідчим запорізької поліції. Будучи правоохоронцем, він має "червоний прапорець" у своїй декларації за порушення. Олег Чудін - слідчий ГУНП у Запорізькій області. Живе Олег Валерійович зі своєю дружиною та сином, які також виступають декларантами майна. Більше тут.

Солідні суми у валюті, значно перевищують доходи депутата Запорізької міської ради

Наша редакція продовжує дайджест «Задекларованих та щасливих» та наразі розглянемо новоспечену декларацію депутата Запорізької міської ради, від політичної фракції «Українське об’єднання патріотів -УКРОП» Руслана Ярошенка. Більше тут.

Запорізький автодор замовив ремонт магістралі за 85 мільйонів

ДП "Місцеві дороги Запорізької області" оголосило тендер на послуги з поточного середнього ремонту важливої автомагістралі. Вартість послуг оцінили у 85,63 млн грн. Про це стало відомом з системи електронних закупівель. Більше тут.

Кому пандемія, а кому "Серця": Запорізька міськрада замовила ремонт фонтанів на 560 тисяч

Карантин - не перешкода для більш важливих справ. Такою справою для Запорізької міської ради виявився поточний ремонт фонтанів "Серця" та "Подвійний" на бульварі Шевченка. На це місцевий бюджет приготував 560 тис. грн. Більше тут.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі