Новорічні свята: «Укрзалізниця» подовжила маршрут запорізькому потягу

Новорічні свята: «Укрзалізниця» подовжила маршрут запорізькому потягу

Укрзалізниця призначила 7 додаткових поїздів, та п’яти поїздам подовжила маршрути у новорічні та різдвяні свята. Так подовжено маршрут одного із Запорізьких потягів. Повідомляє пресслужба компанії.

“Укрзалізниця на новорічні та різдвяні свята вже призначила сім додаткових поїздів. Також п’яти поїздам подовжено маршрути, щоб розширити географію залізничних перевезень. Традиційно найпопулярнішими напрямками взимку є Львів, Одеса та Ужгород”, - йдеться в повідомленні.

Так, УЗ призначила додаткові поїзди за напрямками: Київ - Львів, Київ - Ковель, Жмеринка - Київ, Київ - Одеса, Покровськ - Харків, Львів - Одеса та Львів - Ужгород.

На період зимових свят, серед потягів яким подовжено маршрути стали:  

Потяг № 72 Запоріжжя — Київ подовжено до Чопа. Рейси відбуватимуться щоденно з 22 грудня по 4 січня. Відправлення із Запоріжжя о 19:47 та прибуття до Чопа о 23:45 наступної доби. У зворотному напрямку відправлення о 01:05 та прибуття до Запоріжжя о 07:49 наступної доби.

Також маршрути: Кривий Ріг - Київ до Ужгорода, Дніпро - Київ до Львова, Львів - Київ до Дніпра та Суми - Київ до Вінниці.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі