Новоспечена депутатка Запорізької облради забула повідомити НАЗК про свої фінанси

Новоспечена депутатка Запорізької облради забула повідомити НАЗК про свої фінанси

3 жовтня, замість Олександра Григорчука, який достроково склав з себе повноваження, депутатом Запорізької обласної ради стала Тетяна Стулень. В облраді Тетяна Василівна представлятиме фракцію «Опозиційний блок», працює помічником голови Енергодарської міської ради з інформаційної політики.

Під час вивчення декларації Тетяни Стулень за 2019 рік ми з’ясували, що депутат 10.07.2019 року придбала автомобіль Opel Vectra, 2008 року випуску, вартістю 221 000 грн, але з невідомих причин не повідомила НАЗК про суттєві зміни в майновому стані.

 

Відповідно до частини другої статті 52 Закону України «Про запобігання корупції» у разі суттєвої зміни у майновому стані суб’єкта декларування, а саме отримання ним доходу, придбання майна на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року, зазначений суб’єкт у десятиденний строк з моменту отримання доходу або придбання майна, зобов’язаний письмово повідомити про це Національне агентство.

Зазначена інформація вноситься до Реєстру та оприлюднюється на офіційному веб-сайті Національного агентства.

Вказані факти свідчать про порушення вимог ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції», а саме вчинення Тетяною Стулень адміністративного правопорушення, передбаченого ч.2  ст. 172-6 КУпАП (Порушення вимог фінансового контролю).

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі