Новоспечений заступник запорізького мера, депутатське придбання та результати перевірки закладу харчування: підсумки дня

Новоспечений заступник запорізького мера, депутатське придбання та результати перевірки закладу харчування: підсумки дня

Про найважливіше 30 січня.

Хто претендує на посаду помічника запорізького мера: відомості про кандидата

Ми продовжуємо перевіряти найсвіжіші декларації запорізьких чиновників і кандидатів на посаду. На цей раз наші журналісти натрапили на декларацію кандидата на посаду помічника міського голови - Романчука Станіслава. (Читати)

У Запоріжжі можна померти красиво, але дуже дорого

Ми вже розповідали, що Департамент інфраструктури та благоустрою Запорізької міської ради у 2020 році планує витратити 3,5 млн грн на перевезення експертних трупів та пів мільйона гривень на  поховання померлих бездомних і невідомих громадян та похорон почесних громадян міста. (Читати)

Депутат із Запорізької облради обзавівся квартирою в 1 млн грн

Депутат Запорізької облради Віталій Хрол (партія "Опозиційний блок") придбав нову квартиру за 1 млн 471 тис. грн. Придбання, площею 92,4 кв.м, депутат вніс в електронну декларацію. (Читати)

Спеціалісти повідомили результати перевірки скандального закладу харчування

Нещодавно на порталі Запорізького обласного центру МОЗ України з'явилась інформація про спалах кишкової інфекції у споживачів продукції SUSHI 3303. Наразі спеціалісти провели перевірки, оголосивши їх результати. (Читати)

"Завжди є альтернативні пропозиції": що думають запорізькі депутати про нового заступника мера?

Напередодні проведення 47-ї сесії міської ради з'явилось повідомлення про звільнення заступника голови з питань діяльності виконавчих органів влади Олексія Бородая. Однак кандидатура на вакантну посаду стала відома одразу - депутат від фракції "Нова політика" Віктор Гординський. (Читати)

На попередження надзвичайних ситуацій мерія виділила 3 000 л пального

Міська рада виділила пального ГУ Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області. Відповідний проєкт рішення розміщений на сайті мерії. (Читати)

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі