Обережно, зима: перелік травмпунктів Запоріжжя, куди можна звертатися

Обережно, зима: перелік травмпунктів Запоріжжя, куди можна звертатися

В Україну на всіх парах мчить зима. А це означає, що невдовзі погода покаже свої примхи: на заміну дощу прийдуть морози та сніги. Ці погодні «гірки», як правило, перетворюють тротуари та дороги міста на ковзанку. Проте, якщо ковзанці біля головної ялинки Запоріжжя люди зраділи, то слизькі тротуари радощів не надають.

Щорічно сотні запоріжан отримують різні травми при падінні на слизьких дорогах. Тож, інформація про геолокацію травмпунктів Запоріжжя буде для вас корисною.

У місті зосереджено три травмпункти:

  • Міська лікарня екстреної медичної допомоги по вул. Перемоги 80;
  • Запорізька міська лікарня №9 по вул. Щаслива №1;

Медичну допомогу лікарі надають безкоштовно, проте необхідно купити плівку для рентгену та матеріал для накладення гіпсу (бинт та марлевий відріз). Але у цих медичних закладах надають допомогу лише дорослим.

Якщо допомога травматолога потрібна дитині, необхідно звернутись у травмпункт Запорізької обласної дитячої лікарні за адресою: пр. Соборний 70.

Значною проблемою є неможливість отримати допомогу при переломі, забої у дитини в міських дитячих лікарнях. У такому випадку мешканці Дніпровського та Запорізького районів повинні проїхати пів міста. При тому, що міська дитяча лікарня №5 обладнана рентгенкабінетом.

Проте, це вже питання до відповідних органів міської влади.  А наша редакція бажає пережити зиму без травм!

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі