Про сказ, ботулізм, вартісні програми та хабарництво у Держпродспоживслужбі, - інтерв'ю з Віктором Шершнєвим

Про сказ, ботулізм, вартісні програми та хабарництво у Держпродспоживслужбі, - інтерв'ю з Віктором Шершнєвим

Політики щодня нав'язують суспільству свої ідеї-фікс: забезпечення робочими місцями, якісними послугами, європейськими дорогами, низькими тарифами, лояльними цінами на продукти, гідною зарплатнею та пенсією. Проте краще народові від пустих обіцянок не стає. В "Актуальному інтерв’ю" ми запитаємо можновладців те, що хвилює сьогодні суспільство.

«Факти Запоріжжя» поговорили із керівником Запорізького управління Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів Віктором Шершнєвим

Фокус нашої уваги був направлений на наступні теми: корупційні схеми в Держпродспоживслужбі; дороговартісний проект «Програма оздоровлення території Запорізької області від сказу на 2017-2021 роки»; боротьба з епізоотичною ситуацією із захворюваністю на сказ в Запорізькій області.

Провідні тези інтерв'ю:

- Новий рік розпочався із захворювання на ботулізм;

- В проект «Програма оздоровлення території Запорізької області від сказу» дійсно закладено 154 млн грн, але вона мала виключно добрі наміри. Депутатів збентежила ця цифра, і вони не розглянули питання на сесії.

Нагадаємо, протягом останніх кількох років у Запорізькій області простежується катастрофічна епізоотична ситуація із захворюваністю на сказ. У 2017 році у регіоні було зафіксовано 130 хворих тварин. За цим показником Запоріжжя посіло друге місце по Україні. У 2017 році було запропоновано «Програму оздоровлення території Запорізької області від сказу на 2017-2021 роки. За неофіційними даними відповідна програма повинна була забезпечити «відмивання» грошей.

Здавалося б, що ініціатива корисна та необхідна регіону, але ж фінансування такого проекту передбачало виділення коштів у розмірі 154 мільйони 329 тисяч гривень. Захмарна вартість проекту викликала резонанс серед громадськості не тільки на регіональному, а й загальнонаціональному рівні. Після відхилення наддорогого проекту, ситуація із розповсюдженням сказу в області не поліпшилась. Проблема залишається й досі актуальною. Але Віктор Шершнєв впевнений, що програма мала добрі наміри.

Крім цього, минулого тижня (після проведення інтерв'ю з паном Віктором) на території острова Хортиця були виявлені трупи трьох диких кабанів, у яких фахівці виявили збудника африканської чуми. Про це «Фактам Запоріжжя» повідомив керівник Держпродспоживслужби в Запорізькій області Віктор Шершнєв. Наше видання вирішило провести розслідування, і виявили деякі цікаві факти. Дізнавайтесь більше тут.

Але розкриваючи завісу, зазначимо, що невдовзі із Запорізьких ринків зникне вся свинина на невизначений термін. Це принесе численні мільйонні збитки для регіону, проте дехто зможе збагатитись.

Про хабарі та автівки структури:

- Начальника відділу реєстрації сільськогосподарської техніки ГУ Держпродспоживслужби в Запорізькій області Олександра Троценко затримали на спробі взяти хабар, наразі триває слідство;

- Іменні наліпки структури зняли з автівки, бо їх надрукували з помилками.

- Словнозвісний службовий автомобіль «Renault Kadjar», за словами Шершнєва, використовується в робочих цілях, бо справних автівок майже немає;

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі.Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі