Обсервація евакуйованих з Китаю завершилась: коронавірусу на зафіксовано

Обсервація евакуйованих з Китаю завершилась: коронавірусу на зафіксовано

У Нових Санжарах завершилась обсервація евакуйованих з Китаю. Зазначається, що хворих на коронавірус серед них немає.

Про це повідомила ексміністерка охорони здоров'я Зоряна Скалецька.

13-денний темрін обсервації закінчився сьогодні, 5 березня. Евакуйованих з Уханю зустрів Президент України Володимир Зеленський.

"І ще раз хочу подякувати всій команді Міністерства охорони здоров’я за щоденну наполегливу роботу. Ми весь час були на зв’язку, проводили скайп-конференції, підготували низку дуже важливих рішень. А головне – провели масштабну підготовку до появи коронавірусу в Україні. Як показує практика, медична система готова, алгоритми працюють", - зазначила Зоряна Скалецька.

Нагадаємо, що 20 лютого з китайського Уханя було евакуйовано 45 українців та 27 іноземців. Увечері їх привезли до медичного центру в селищі Нові Санжари на Полтавщині. Місцеві жителі вирішили перешкодити евакуації, заблокувавши автобусам дорогу. 

Подія не обійшлася без сутичок. Агресивно налаштовані місцеві мешканці кидали каміння в автобуси з евакуйованими українцями і іноземцями, а також у правоохоронців. Загалом постраждали 9 правоохоронців та один цивільний. Внаслідок цього поліція порушила 5 кримінальних справ.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі