Обслуговування доріг, легальні ялинки та приватизація підприємств "ексзапоріжсталівцем": підсумки дня

Обслуговування доріг, легальні ялинки та приватизація підприємств 'ексзапоріжсталівцем': підсумки дня

Про найцікавіше 2 грудня.

«Ексзапоріжсталівець» приватизує комунальні підприємства

Підприємство з орбіти Ростислава Шурми приватизує майже 5 тис. кВ м  комунальної власності. На інтернет-ресурсі Запорізької міської ради опубліковано проєкт рішення «Про затвердження переліку об’єктів права комунальної власності м. Запоріжжя, що підлягають приватизації». (Читати)

У Запоріжжі фонтани на бульварі Шевченка відремонтують за 12 мільйонів гривень

У Запоріжжі комунальне підприємство «Титан» планує зробити капітальний ремонт на бульварі Шевченко за 12,45  мільйона гривень. Інформація висвітлена в електронній системі «Прозоро». (Читати)

Запорізькі лісогосподарства пропонують містянам легальні ялинки

Запорізькі лісогосподарські підприємства планують відкрити 27 торговельних майданчиків задля реалізації легальних новорічних ялинок. Повідомляє Запорізька міська рада. (Читати)

Управління юстиції Запоріжжя відмовилось від автокарів через невиконання плану

На майданчику системи електронних закупівель "Прозорро" оновилась інформація стосовно закупівель автомобілів для Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області.

Так, 11 листопада вищезазначеною структурою був анульований тендер на закупівлю автокарів з очікуваною вартістю 600 тис. грн. (Читати).

 

Керівництво Запорізької області розподілило 620 мільйонів на обслуговування доріг

Ми вже розповідали, що на послуги з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення Запорізької області та штучних споруд на них у 2020-2021 роках заплановано виділити понад 920 мільйонів гривень. (Читати)

У Запоріжжі зафіксували перевищення сірковуглецю в 2 рази: причина полягає у підприємствах

Впродовж останнього тижня (з 22 - 29 листопада) фахівці Запорізького обласного лабораторного центру МОЗ України зафіксували надмірні дози фенолу, сірководню і сірковуглецю, перевіряючи якість повітря в Заводському районі Запоріжжя. (Читати)

Рейтинг законодавчих ініціатив Верховної Ради за листопад

До Верховної ради України за минулий місяць внесли 155 законопроектів (для порівняння в жовтні було 164). Авторами більшості (130) ініціатив є народні депутати, 15 законопроектів вніс Кабмін і 9 – президент. Хто активніше за всіх займався законотворчою діяльністю — читайте далі. (Читати)

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі