Обвів кругом пальця: як телефонний шахрай "надув" своїх жертв

Обвів кругом пальця: як телефонний шахрай 'надув' своїх жертв

Правоохоронці встановили особу, яка шляхом обману "вивудила" у жінки гроші на сайті ОЛХ. Про це повідомляється на сайті прокуратури.

У серпні 2018 року мешканка Мелітополя побачила на сайті ОЛХ оголошення про продаж масажного крісла за привабливою ціною. Зателефонувавши за укзаним номером телефону, дівчина дізналася, що їй необхідно перерахувати 1500 грн в  якості передоплати у Переяслав.

Відправивши гроші, "продавець" сказав, що товар відправлений, а номер накладної він повідомить пізніше. Через деякий час шахрай перестав відповідати на дзвінки. Потерпіла повідомила в поліцію, було заведено кримінальну справу. В рамках розслідування правоохоронцям вдалося встановити особу, на карту якого були перераховані гроші.

Ним виявився мешканець міста Рівне - пенсіонер. Він розповів, що до нього звернувся знайомий, який попросив карту в користування, для отримання грошей, так як своєї у нього немає. Він дав чоловікові карту і через деякий час на його телефон стали приходити повідомлення про надходження коштів. Про те, що гроші отримані шахрайським шляхом, пенсіонер не знав. Через деякий час власник карти звернувся до знайомого з проханням її повернути, однак, той сказав, що втратив її.

В даний час триває розслідування, отримано дозвіл суду на доступ до банківських документів.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі