Очільник СБУ в Запорізькій області: авторитет та вічний студент

Очільник СБУ в Запорізькій області: авторитет та вічний студент

Близько двох тижнів у Запорізькій області головує новий очільник СБУ Безрукий Борис Васильович. Відповідний указ про призначення видав Президент України Володимир Зеленський.

Про нового голову УСБУ в Запорізькій області відомо небагато. Та журналісти видання «Факти Запоріжжя» вирішили поцікавитися діяльністю пана Бориса.

Зазначимо, що держслужбовець є вихідцем із Галицького району Івано-Франківської області (Прикарпаття). І знову «наступаємо на ті ж граблі», відчуття ніби на думку запоріжан зовсім начхали. Судячи з минулими призначеннями, взяти хоча б ексголову Запорізької ОДА Костянтина Бриля. Та нова влада обіцяла народу, що кулуарні призначення будуть викорінені з системи. На місцях повинні бути «свої» корінні держслужбовці. Та як бачимо біля керма черговий «парашутист».

Крім того, судячи з публікацій ЗМІ, Безрукий неабияк запам’ятався мешканцям Прикарпаття. Так, Безрукий працював у СБУ ще за часів експрезидента Януковича. Після Революції гідності націоналісти звинувачували його у переслідуваннях членів націоналістичних організацій у Києві під час роботи в СБУ.

Прописаний Борис Васильович зі своєю родиною в Києві.

У 2016 році Безрукий вирішив присвятити себе навчанню за   спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» (Заочна форма навчання). Його зарахували слухачем Національної академії державного управління при Президентові України за договорами.

В 2019-му захищає магістерську роботу «Становлення та розвиток системи експертного супроводу державно-управлінських рішень у сфері національної безпеки».

Зазначимо, що персону Бориси Безрукого занесли до «Соціально-економічного паспорта» Галицького району Івано-Франківської області. Там він вказаний як авторитетна людина, полковник СБУ з м. Києва.

 

В Київській області у пана Бориса є власний бізнес ЖБК «Милий» (з 2015р.), який займається комплексним обслуговуванням об'єктів.

Батько очільника СБУ Безрукий Василь Юрійович має теж цікаві біографічні відомості.

Безрукий-старший є співвласником сільськогосподарського товариства ЗОВ «Перлівці» та Галицької районної ГО товариства мисливців та рибалок «Дністер» (наразі в стані припинення).

Згідно з матеріалами ЗМІ, у 2008 році  Василь Юрійович запримітив одне перспективне місце у Галицькому районі на правому березі Дністра (поблизу сіл: Перлівці, Суботове, Острове). Підприємець запланував сконцентрувати там піщано-гравійний кар’єр. Тим паче, що своячка на той момент виконувала обов’язки сільського голови (2005-2010 р.р.). Припускаємо, що вона й видала всі необхідні дозволи для розміщення кар’єру.  Місцевих мешканців обурило подібне рішення, тому вони вирішили протестувати місцевому феодалу, вважаючи, що це може призвести до непоправних екологічних наслідків. Урочище, де на площі 10 гектарів підприємець Василь Безрукий хоче відкрити кар’єр, є старим руслом Дністра, що ділив села на кілька частин. Люди побоювалися, що в разі паводку вода може знову затопити села.

Так, лише в поточному році Івано-Франківський окружний адміністративний суд поновив адміністративну справу №300/69/19 за позовом Державної служби геології та надр України до фізичної особи-підприємця Безрукий Василь Юрійович про припинення право користування надрами шляхом анулювання спеціального дозволу на користування надрами №5936 від 14.05.2014 року.

Як-то кажуть «кровні тенета нікуди не сховаєш».

Як бачимо, біографія  Бориса Безрукого має розлогу історію: займав ключові посади при режимі екс-регіоналів, запримічений у переслідуваннях націоналістів та наразі призначений на посаду начальника Управління  СБУ у Запорізькій області. Цікаво, чого слід очікувати Запорізькому регіону від пана Бориса?

Час покаже…

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі