Очільник юридичного департаменту, негуманне управління Туринка, декларація Нікітіної та проєкт "Зофія": підсумки дня у Запоріжжі

Очільник юридичного департаменту, негуманне управління Туринка, декларація Нікітіної та проєкт 'Зофія': підсумки дня у Запоріжжі

Про найважливіше 23 вересня.

Новий очільник юридичного департаменту в Запорізькій ОДА: що відомо?

На цьому тижні, як повідомляють поінформовані джерела, відбудеться презентація нових кадрів у Запорізькій облдержадміністрації під очільництвом Віталія Туринка. Про це читайте тут. (Читати)

Негуманні методи управління: очільник Запорізької ОДА примушує голів РДА звільнятись за власним бажанням?

З початку вересня обов’язки голови Запорізької області на себе взяв підприємець Віталій Туринок. Відповідний указ щодо призначення підписав Володимир Зеленський. Першочерговим завданням очільника – боротися з корупціонерами. Однак, способи втілення плану – викликає деякі запитання. (Читати)

Без мільйонних статків: аналіз е-декларації запорізької депутатки Марини Нікітіної

Марина Нікітіна – депутатка Верховної Ради IX скликання. Жінка перемогла від партії «Слуга народу» на виборчому окрузі №82. Ми проаналізували е-декларацію народної депутатки, яка нас здивувала. (Читати)


Проєкт «Зофія»: про що не знає запорізький губернатор та промовчали інвестори з NBT?

Будівництво на Запоріжжі нової вітрової електростанції норвезькими інвесторами обіцяє регіону не лише мільярдні інвестиції, але й численні проблеми для місцевих мешканців та довкілля. Чому мовчать посадовці? (Читати)

Чи знехтує голова Запорізької ОДА Віталій Туринок інтересами громади, аби догодити інвесторам?

Норвезька компанія NBT планує у Запорізькій області, на території Якимівської та Кирилівської ОТГ, побудувати потужну берегову вітроелектростанцію Zophia (Зофія) на 742,5 МВт. Реалізувати проєкт планується до 2022 року, його вартість становить 1,1 мільярда євро. (Читати)

"Укрзалізниця" тимчасово скасувала деякі приміські потяги у Запоріжжі

Регіональна філія "Укрзалізниці" – "Придніпровська Залізниця" – тимчасово скасовує низку приміських потягів із Запоріжжя та вносить зміни у розклад руху низки інших електропотягів, інформує прес-центр підприємства. (Читати)

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі