Очільника запорізького підприємства підозрюють у привласненні 1,7 мільйонів

Очільника запорізького підприємства підозрюють у привласненні 1,7 мільйонів

Керівника одного з підприємств із Запорізької області підозрюють у привласненні 1,7 млн грн. Наразі триває досудове розслідування.

Працівники поліції та проуратури повідомили директору приватного підприємства про підозру за фактом ймовірного привласнення 1,7 млн грн (ч. 5 ст. 191 та ч. 1 ст. 366 КК України).

За матеріалами слідства, підприємство, зареєстроване у Києві, внаслідок проведення тендеру уклало з однією із сільських рад Бердянського району Запорізької області договір про закупівлю товарів за кошти місцевого бюджету на суму 3 млн грн.

Підприємство зобов’язувалось поставити сільраді два нові пожежні автомобілі. Однак директор підприємства порушив вимоги чинного законодавства та умови договору, ймовірно, шляхом внесення до фінансових документів неправдивих відомостей. Керівник фірми отримав від сільської ради повну суму бюджетних коштів та організував передачу сільраді двох зношених пожежних автомобілів 1985 року випуску, фактична вартість яких відрізняється від суми перерахованої підприємству майже на 1,7 млн грн. 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі