Один із будинків Запоріжжя потопає від дощу через бездіяльність керуючої компанії «Місто для людей»

Один із будинків Запоріжжя потопає від дощу через бездіяльність керуючої компанії  «Місто для людей»

Всім відомо, що Запоріжжя старовинне місто, яке несе вікову історію з пам’ятками та витворами архітектури, навіть кожна багатоповерхівка є епохальною, як й комунальне забезпечення. Тому запоріжани не розраховуючи на «манну небесну» та відклик у душах місцевих можновладців й структур обслуговування, висвітлюють комунальні проблеми будинків публічно.

У розпорядженні нашої редакції з’явився відеозапис зі зливою у будинку №36 по вулиці Василя Сергієнка, яку зафіксувала мешканка. Жінка зазначає, що після кожної негоди, їх будинок перетворюється на Ніагарський водоспад – протікають віконні рами та шви, проте обслуговуюча компанія «Місто для людей» ігнорує запити та прохання посприяти цій проблемі.

«МДЛ – фирма которая нас обслуживает в курсе, заявление в «МДЛ» по этому поводу мы давали, не однократно обращались просили что бы нам заменили оконные переплётины, окна – но за 2 года ничего не сделано», - обурюється жінка.

Серед іншого запоріжанка зазначає, що мешканці своєчасно здійснюють оплату за обслуговування будинку, але виконувати свої прямі обов’язки компанія відмовляється.

«Оплачиваем мы за содержание дома -7 грн м². С какой заявкой не обратишься в «МДЛ» один ответ – денег нет», - зазначає жінка.

У відеокадрах можна побачити, що з 9 по 1 поверх люди власноруч рятуються від потопу, виставляючи на сходовий майданчик відра та ганчірки.

« А это у нас козырек протекает, вот в течении года просим. Течет прямо через крышу, а здесь вмонтирован светодиодный светильник, это электричество. Электрический разряд и все», - коментує запоріжанка.

Попри чисельні звернення мешканців, Департамент з управління житлово-комунальним господарством виділяє мільйонні кошти на ремонт тротуарів прибудинкової території, у сумі - 2 274 878 гривень, поки люди тонуть після чергового дощу.

Звертаємось до мера Запоріжжя посприяти в цьому питанні та зарадити проблемам мешканцям.

Ми продовжимо стежити за цією ситуацією, оскільки з цією проблемою зіштовхується половина будинків у Запоріжжі.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі