Одіозний Владислав Грабовський розсилає «листи щастя» з погрозами успішним запоріжанам

Одіозний Владислав Грабовський розсилає «листи щастя» з погрозами успішним запоріжанам

Звісно, листи надходять не від імені самого Грабовського, який відомий в кримінальних колах і ЗМІ як «чорний обнальщік», а від імені ГО «Комісія по боротьбі з корупцією», до якої він має безпосереднє відношення. Разом з «однодумцями» і «колегами» він і створив цю організацію, про це пише Голос Запоріжжя.

Інформація про вищезазначену організацію, а також про склад засновників знаходиться у відкритому доступі. Відстежити її можна за допомогою коду ЄДРПОУ (39142610).
В листі йдеться про те, що ця організація провела власну «перевірку» діяльності адресата. В ході перевірки нібито виявлені істотні порушення законодавства України. Далі, як неважко здогадатися, «об'єкту» такої перевірки пропонується розв'язати питання за допомогою фінансів. Оплата авторам допоможе уникнути «проблем», які можуть виникнути через оприлюднення знайдених порушень.

Відзначимо, що в місцевих ЗМІ регулярно з'являється інформація про сумнівну діяльність Владислава Зіновійовича. Він володіє низкою підприємств пов'язаних з гучними скандалами, кримінальними та адміністративними справами. Самого ж Грабовського в Запоріжжі охрестили «гробіком». Примітно, що кілька років тому активісти влаштували незвичайний перформанс під вікнами його запорізької квартири. В ролі реквізиту для акції біля будинку «гробіка» з'явилась справжня труна.

Один з організаторів акції, в коментарі запорізькому новинному сайту Заноза повідомив тоді, що акція не мала на меті стати загрозою для чийогось життя:

«Ми отримали дозвіл на акцію в мерії чітко за часом. Грабовський говорить, що всі розбіглися до приїзду поліції, але це не так, у нас просто закінчився виділений час на акцію. Своїм перфомансом ми хотіли показати, що видання, яке пов'язують з Владиславом Грабовським, скочується в жовтий смітник. Ми за чесну журналістику. Якщо у вас є чіткі докази, звертайтеся з ними до правоохоронних органів, а не плюйтесь в різні сторони - це неетично і некрасиво. Труна адресована не особисто Владу, а похорону журналістики в цілому».

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі