Одне іншому не заважає: як запорізька депутатка заробляє мільйони

Одне іншому не заважає: як запорізька депутатка заробляє мільйони

Депутатська справа - це не першочергова робота для багатьох обранців. Вони і працюють на заводах, і викладають в університетах, і відкривають власний бізнес, аби жити у достатку та комфорті.

Сьогодні, у нашій постійній рубриці "Задекларовані та щасливі" мова піде про депутатку Запорізької районної ради від фракції "Опозиційний блок" та, за сумісництвом, підприємицю Віталію Товстик. 

Складу декларації депутатки можна позаздрити вже з першого блоку - нерухомого майна. У власності Віталії Михайлівни та її родини  31 земельна ділянка, приблизно половина з яких орендовані, загальною площею 122 гектари, 9 житлових будинків, а також склад мінеральних добрив.

Легкових автівок у родини лише дві - ВАЗ 21150 2005 та Hyundai Tucson 2012.

У 2019 році Віталія Товстик отримала 980 тис. грн. від зайняття підприємницькою діяльністю, а чоловік депутатки - 25 тис. грн. пенсії. Загальний дохід чоловіка та дочок від сільського господарства становив 18 тис. грн. 

Однак грошові активи, які зберігає сім'я Товстик, настільки великі, що заробили "червоний прапорець" за перевищення 5 млн грн. Так, у власності родини - 540 тис. грн., 139 тис. доларів (приблизно 3,754 млн грн.) та 47 тис. євро (1,379 млн грн.). 

Віталія Михайлівна на власному прикладі показала, що заробляння великих грошей - не завада депутатській діяльності. Адже завжди легше робити вклад у життя міста, коли вдома лежать гарно складені мільйони.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі