Оголошено новий тендер на ремонт колектора у Бердянську

Оголошено новий тендер на ремонт колектора у Бердянську

Здається, що в історії з ремонтом колектора у курортному Бердянську немає ні кінця, ні краю.

Ми вже неодноразово повідомляли про ситуацію на каналізаційному колекторі. Майже рік тому на магістральному каналізаційному колекторі сталась аварія, яка дестабілізувала все місто, залишивши бердянців без водопостачання. Тоді була паралізована робота всієї каналізаційної системи. Люди набирали воду з моря, рятувальники організували підвезення води, а комунальники змонтували тимчасовий вузол перекачування стоків.

У 2017-2018 роках на капітальний ремонт бердянського колектора вже виділялися кошти, про це видання «Факти Запоріжжя» повідомляло у раніше опублікованих матеріалах. Але як було витрачено кошти - невідомо. На сесії Запорізької обласної ради, що відбулась 12 грудня, з екологічного фонду обласного бюджету виділено 8,8 млн грн.

На технічний нагляд по об’єкту у листопаді витратили 230 тис. грн.

На реконструкцію колектора в листопаді виділяли 28,5 млн грн. Тоді тендер виграло ТОВ «Бердянськбудтрест» - підприємство з орбіти нардепа Олександра Пономарьова, племінники якого були засновниками цього підприємства у 2005 році.

Власником «Бердянскбудтрест» виступають два підприємства: 10% - ПАТ «Компанія з управління активами «Славутич-Інвест», 90% - ТОВ «Азовська регіональна лабораторія сертифікаційних випробувань мастил та олив» (скорочено «Азовлісма»).

Кінцевим беніфеціаром ТОВ «Азовлісма» є Векленко Світлана Олександрівна, яка є власницею санаторію «Арктика», що також знаходиться під контролем нардепа Пономарьова.

Власником ПАТ «Славутич-Інвест» є Ковиліна Аліна – донька депутатки Запорізької облради Тетяни Ковиліної.

ПАТ «Славутич-Інвест» є фігурантом кримінального провадження №42018100000000850 за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 212, ч. 3 ст. 212 КК України (Ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів)).

Факт освоєння бюджетних коштів учасниками кримінальних проваджень вже не дивує. Для України це стало звичною справою.

Враховуючи, що ремонтом колектора займаються особи, які є постійними учасниками корупційних схем – можна не дивуватись, чому ремонт ніяк не завершиться. Навіщо вбивати курку, що несе золоті яйця?

Сьогодні ж стало відомо, що КП «Бердянськводоканал» оголосило тендер на ремонт колектора

Пізніше стане відомо: хто цього разу освоїть мільйони…

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі