Олексій Гончарук подав у відставку

Олексій Гончарук подав у відставку

Прем’єр міністр повідомив про те, що він написав заяву про відставку та надав її на розгляд президенту. Відповідний пост він опубліковав на свої сторінці у Телеграм.

Почав свій текст Міністр зі здобутків його команди «порядних людей», за 4 місяці роботи в Уряді.

«Я прийшов на посаду — виконувати програму президента. Він є для мене взірцем відвертості та порядності. Проте, щоб забрати будь-які сумніви нашої поваги та довіри до президента, я написав заяву про відставку та передав її президенту з правом внесення в парламент. Він – людина, якій українці висловили безпрецедентну довіру. І він має повне право оцінювати ефективність кожного члена своєї команди, що змінює країну», — написав Гончарук у Facebook.

Згадав Гончарук також про «злиті» аудіозаписи нібито з його наради, на якій він не дуже привітно відгукується про президента, а саме про його примітивне розуміння економіки.

«В останні дні всі ви стали свідками подій, що розгортаються навколо злитих в мережу файлів, змонтованих з фрагментів записів нарад в Уряді. Їх зміст штучно створює уявлення, ніби я і моя команда – не поважаємо президента, який є нашим політичним лідером. Багатьом групам впливу, які прагнуть отримати доступ до фінансових потоків вигідно, щоб так виглядало. Але це не правда», — додав високопосадовець.

Нагадаємо, Скандал поширився після "злиття" розмов у кабінеті Олексія Гончарука. В інформаційному джерелі мова йде про те, що "злив" аудіозаписів може продовжитись. Однак важливим. Як пояснили у пресслужбі Кабінету Міністрів, справжність записів не підтверджена, а інформація про відставку Прем'єр-Міністра не відповідає дійсності. У свою чергу, журналістка Соня Кошкіна взагалі зазначила, що запис склеєний із вирваних шматків.

Якщо вам відомі:
• факти порушення законів України посадовими особами
• Факти про корупційні схеми у державних органах, комунальних підприємствах та органів місцевого самоврядування
• Зловживання службовим становищем посадових осіб
Давайте разом боротись з корупцією у місті!
Набридло бачити задимлене небо над містом? Набридли «байки» посадовців про «повітря як на Мальдівах», остогидли гори сміття у парках, на узбережжі Дніпра? Час змусити посадовців виконувати свою роботу! Давай разом наведемо лад у місті!
Звертайтесь до нас:
електронна пошта: press.spravzhnidiyi@gmail.com
Фейсбук: Справжні дії. Обговорення
Телеграмм: https://t.me/spravjnidii
Instagram: spravzhnidiyi

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі