Онкологічний довгобуд,1,5 мільйона гривень на боротьбу з коронавірусом та Хортиця онлайн: підсумки дня

Онкологічний довгобуд,1,5 мільйона гривень на боротьбу з коронавірусом та Хортиця онлайн: підсумки дня

Найголовніше за 14 квітня

На Запоріжжі селищна рада замовила послуги дезінфекції з колосальною передплатою
Одним з обов’язкових заходів щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби є дезінфекція громадських місць, потенційно небезпечних з точки зору можливості поширення вірусу. Це зупинки громадського транспорту, дитячі та спортивні майданчики, входи до магазинів, аптек та лікарень, під’їзди житлових будинків і прилегла територія до цих об’єктів, а також тротуари та дороги. Більше тут.

Згадали про медиків: з резервного фонду обласної ради виділили 1,5 мільйона гривень на боротьбу з інфекцією

На позачерговому засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області разом зі штабом по боротьбі з коронавірусом, можновладці вирішили виділити 1,5 мільйона гривень на засоби індивідуального захисту для медиків. Більше тут.

Мелітопольський онкологічний довгобуд: чергові мільйони на реконструкцію

У Мелітополі планується чергове будівництво багатостраждального довгобуду під назвою «Корпус-вставка №3 Мелітопольського онкологічного диспансеру». Більше тут.

У Запорізькій області відремонтують 8 кілометрів дороги за 42 мільйони

У 2020 році держава щедро розподілила субвенції між областями на виконання ремонту доріг. Чимало коштів дісталось і Запорізькій області.  Так, місяць тому ДП "Місцеві дороги Запорізької області" оголосило тендер на послуги поточного середнього ремонту автодороги Веселе - Далеке, км 0+000 - км 8+500. Вже вчора, 13 квітня термін подання пропозицій завершився. Наразі триватиме перевірка відповідних пропозицій і вже 19 травня відбудеться аукціон. Більше тут.

За добу в країні зафіксовано 270 нових інфікувань на COVID-19

За даними Центра громадського здоров’я, в Україні зафіксовано 3372 випадки коронавірусної хвороби, з них 98 летальних, 119 пацієнтів одужали. Більше тут.

Національний заповідник Хортиця проводить онлайн-екскурсії

Під час пандемії, люди й гадку забули про подорожі, крім туру до найближчого магазину та додому, тому культурні світові здобутки переходять на новий онлайн-формат. Запорізька «колиска козацтва» не лишилась осторонь та запустила онлайн - екскурсії. Більше тут.

Коментарі