«Оперативний персонал ізолювали»: на українських АЕС посилили карантин

«Оперативний персонал ізолювали»: на українських АЕС посилили карантин

Державне підприємство Енергоатом через пандемію коронавірусу посилив карантинні заходи на АЕС, у тому числі це припадає на Запорізьку АЕС. Також жорсткі обмеження стосуються персоналу атомних станцій. Про це повідомили в пресслужбі Енергоатому.

Повідомляється, що на період карантину оперативний персонал українських АЕС ізолювали, а критично важливі групи розмістили в окремих приміщеннях готельних комплексів міст-супутників електростанцій. У місяцях проживання проводять дезінфекцію та медичний моніторинг, персоналу створили умови для проживання, харчування та відпочинку, також цих співробітників будуть доправляти на роботу спеціальним маршрутом. Наразі їх забезпечили  засобами індивідуального захисту, та їх щодня обстежують медики.

«Посилено санітарно-гігієнічний та дезінфекційний режим виробничих та офісних приміщень, харчоблоків, контрольно-пропускних пунктів, а також автотранспорту атомних станцій», — йдеться у повідомленні.

Також підприємство перевело усі наради у веб формат, а працівникам заборонили відрядження за кордон та в середені країни.

Нагадаємо, раніше усі міста супутники, а саме Енергодар, Вараш, Южноукраїнськ та Нетішин, обмежили в’їзд сторонніх осіб на свою територію. На дорогах розмістили пости контролю, на яких чергують поліція і рятувальники.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі