Орендована нерухомість, мільйоні збереження та автіка: Анатолій Пустоваров подав щорічну декларацію

Орендована нерухомість, мільйоні збереження та автіка: Анатолій Пустоваров подав щорічну декларацію

«Анатолий, Анатолий, ты от муки, ты от боли, ты от скуки, ты от слёз, радость в душу мне принёс.Толька, Толька, Толька, Толька, а не Лёшка и не Колька,только, только Анатоль-толь-толь-толь-толь из души уносит боль». Однак у нашому випадку  "Толька" не тільки уносить біль з душі, а й відчайдушно тягне кошти з державного бюджету. Здається всі здогадались з цих рядків пісні, що сьогодні персоною для аналізу щорічної декларації стане скандальний заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – Анатолій Пустоваров.

Починається е-декларація традиційно із майнових об’єктів. За внесеними даними пан Пустоваров бідний, як церковна миша, орендує кімнату, площею 15,41 м² та квартиру 48,1 м².

Пересувається на машині Honda Accord 2013 року випуску, яку придбав у березні 2017 року за 394 004 грн. Автівка зареєстрована на Пустоварова.

Honda Accord 

На посаді заступника мера Анатолій Пустоваров у 2019 році заробив 468 517 грн. Якщо розділити на 12 місяців, виходить - 39 043 грн в місяць. Серд іншого також декларуються проценти у банку – 1 134 гривні.

А от у грошових активах посадовець зберігає 1 200 000 гривень.

До займаної посади в мерії, працював в органах міністерства внутрішніх справ України та на ПАТ «Запоріжсталь». Фігурував у серйозних корупційних скандалах. Анатолій Пустоваров проходив по справі про розкрадання бюджетних коштів при будівництві шкільних стадіонів.

Після звинувачень у розкраданні бюджетних мільйонів заступник Буряка три місяці був на лікарняному. Червонозаводський суд Харкова обрав для нього запобіжний захід у вигляді застави в 1 500 000 гривень, з чим не погодилася прокуратура, подавши апеляцію, але Апеляційний суд вирішив залишити заступника мера на свободі.

27 листопада 2019 року у Запорізькій міській раді відбулась чергова сесія. Одне із запитань на порядку денному в черговий раз — відставка Анатолія Пустоварова з посади заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів.

Це злободенне питання для депутатського корпусу, підіймається не вперше. На 44-ій сесії міської ради відбулось поіменне голосування за внесення до порядку денного питання про відставку пана Пустоварова. Підтримали ініціативу всього 22 депутати, серед них, неочікувано для всіх — Володимир Буряк. Проте дізнатись думку з приводу даного рішення у пана мера не вдалось — на запитання журналістів не відповідає. Як підсумок, голосів не вистачило — рішення не прийнято. Наше видання зробило добірку думок міських депутатів щодо цього питання.

Тож напевно доля посади пана Пустоварова вирішиться після прийдешніх виборів, а поки tо be continued….

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі