Осінній призов йде до Запоріжжя: скільки призовників піде в армію та де вони будуть служити

Осінній призов йде до Запоріжжя: скільки призовників піде в армію та де вони будуть служити

Під час призовної кампанії від Запоріжжя заплановано відправку 640 призовників.

В Україні розпочалася підготовка до призовної кампанії осінню, яка триватиме упродовж жовтня-грудня. Готуються до неї і на Запоріжжі, інформує прес-служба Запорізької державної обласної адміністрації.

Загалом під час призовної кампанії планується відправити до армії 640 призовників від Запорізької області. 322 призовники будуть проходити військову службу у Збройних Силах України, 183 – в Національній гвардії, 95 – у Державній прикордонній службі України та 40 – у Державній службі спеціального транспорту. Жодного з вояків строкової служби не відправлять до зони операції Об'єднаних сил в Донбасі.

Згідно норм законодавства, на строкову військову службу можуть бути призвані придатні за станом здоров'я до військової служби громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старші особи, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу. Після отримання повістки з військкомату призовник зобов'язаний прибути до призовної дільниці у термін, зазначений у повістці. 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі