Отруєння чадним газом родини,падіння з 5 поверху та суїцид: події за добу у Запоріжжі

Отруєння чадним газом родини,падіння з 5 поверху та суїцид: події за добу у Запоріжжі

Минула доба виявилась «гарячою» не тільки для рятівників ДСНС, але й для лікарів швидкої допомоги, яких викликали - 57 разів. Серед незначних ДТП були й надзвичайні події.

У Запоріжжі, по вулиці Петровського внаслідок несправності пічного опалення сім'я отруїлась чадним газом. 29-річна жінка та її двійко дітей 5 та 3 років були госпіталізовані до лікарні, у стані середньої важкості.

В одному з навчальних закладів Запоріжжя, учень вирішив «відзначитись» та розбризкав невідому речовину в класі. У результаті цього інциденту, був госпіталізований один з учнів та постраждали ще 3 особи, яким надали допомогу на місці події.

Також у місті, 46-річний чоловік під час роботи болгаркою травмував собі руку. Лікарі доставили його до медичного закладу з різаними ранами кісті.

Негода у місті далась в знаки 66-річному чоловіку. По вулиці Розенталь на нього впало дерево, у результаті удару чоловік отримав перелам правої гомілки.

По вулиці Скрябіна, чоловік 66 років впав з дахуприватного будинку. Причини падіння невідомі, але постраждалий отримав передам лівого стегна.

По провулку Вітчизняному, 18 річна дівчина впала з 5 поверху. Постраждала отримала закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку, закритий перелом кісток таза та стегна, травматичний шок. У важкому стані дівчину було ушпиталено.

У регіоні також були нещасні випадки. Так у селі Матвєєвка Вільнянського району,  на дорозі було знайдено 40-річного чоловіка. З відкритою черепно-мозковою травмою, закритою травмою органів грудної та черевної порожнини, травматичним шоком у вкрай важкому стані був госпіталізований до ЗОКЛ.

У селі Кам'яне Вільнянського району, невідомий чоловік намагався витини суїцид, а саме повіситись. Зі странгуляційною асфіксією, переломом основи черепу, у вкрай важкому стані постраждалий був госпіталізований до Вільнянської ЦРЛ.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі