Парк розваг на Хортиці: що думають про це запоріжани

Парк розваг на Хортиці: що думають про це запоріжани

"Погана ідея. Це заповідна зона, де багато рослин, тварин"

Протягом тривалого часу острів Хортиця приваблює увагу як туристів, так і містян. Нещодавно на острові захотіли зробити парк розваг. Тож, журналісти видання "Факти Запоріжжя" вирішили дізнатись у запоріжан, що вони думають з цього приводу.

  • Погано, я люблю там гуляти, люблю коли там мало людей;
  • Я негативно ставлюсь. До нас і так приїздять луна-парки, а парк розваг потрібно робити за містом. Не потрібно чіпати Хортицю, яка вважається культурною спадщиною;
  • У нас недостатньо парків розваг. Це гарна ідея;
  • Я позитивно до цього ставлюсь. Та головне не чіпати природу;
  • Погана ідея. Це заповідна зона, де багато рослин, тварин. Якщо мені пам’ять не зраджує там багато тварин, аніж в Асканії Новій.

Раніше ми писали, під час візитів європейців президент України часто розповідає про Хортицю та пропонує приділити увагу острову.

Голова країни ознайомлює іноземних інвесторів з Україною, пропонує вкласти гроші у Херсонщину, заповнену туристами Одесу, виробництва Кривого Рогу та Маріуполю, а також українську медицину. Європейці не знають навіть цих назв, адже усі п’ять років їм говорили лише про три головних питання. Наразі президента хвилює економіка країни. Нерідко Володимир Зеленський пропонує інвесторам вкладати гроші у Хортицю, зробити там парк або Діснейленд.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі