Парки Запоріжжя потрібно розвивати для покращення престижу міста, - депутат міськради Руслан Божко

Парки Запоріжжя потрібно розвивати для покращення престижу міста, - депутат міськради Руслан Божко

Усі парки та зелені зони Запоріжжя потребують розвитку та осучаснення. Тож, міські та обласні інстанції повинні надати належну підтримку задля просування подібних ініціатив.

Таку думку висловив депутат Запорізької міської ради від партії «Опозиційний блок» Руслан Божко, коментуючи ініціативу надати найбільшому у місті Парку Перемоги статусу парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення.

«Я вважаю, що усі ініціативи, пов’язані з розвитком та благоустроєм міста, повинні отримати належний рівень підтримки як з боку міської, так і від обласної влади», - наголосив Руслан Божко.

На сьогодні в Запоріжжі існує близько п’яти великих парків, одним з яких є саме Парк Перемоги. Багаторічне ігнорування та дефіцитне фінансування зони відпочинку призвело до занедбаності місцевості. І це вкрай негативно впливає на соціальний престиж міста.

«Паркові зони міста потребують розвитку, адже це сприяє покращенню соціального статусу нашого міста. Крім того, більшість городян віддають перевагу активному відпочинку на свіжому повітрі, і такі місцини є актуальним варіантом для промислового міста», - додав депутат.

Нагадаємо, з ініціативою щодо надання статусу парку-пам'ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення Парку Перемоги виступили активісти Громадської організації «Справжні дії». Із відповідним клопотанням голова Організації Валерія Салтан звернулася до місцевої влади.

Новий статус, на думку активісті, дасть можливість зберегти лісові насадження в центрі Запоріжжя від вирубки під забудову, покращити догляд за парком і, головне, зберегти улюблене запоріжцями місце відпочинку у природному вигляді. Тож громадська організація клопоче про оголошення території кварталів 7, 8 Олександрівського лісництва ДП «Запорізьке лісомисливське господарство» парком-пам’яткою садово-паркового мистецтва місцевого значення «Парк Перемоги», орієнтовною площею 51 га.

Нагадаємо, торік у вересні для Запоріжжя була прийнята «Програма ревіталізації малих річок та інших водойм Запоріжжя на 2018-2028 роки», в рамках якої передбачається й оновлення річки Суха Московка. Уточнимо, що саме ця річка протікає через Парк Перемоги.

Актуально: Запорізькому парку Перемоги хочуть надати статус пам’ятки садово-паркового мистецтва

Ініціатива актуальна, але кошти в бюджеті не передбачені, – депутати про новий статус для Парку Перемоги в Запоріжжі

Ідея життєздатна, але потребує доопрацювання, - депутат Запорізької міськради Володимир Москаленко про новий статус для Парку Перемоги у Запоріжжі

Парк Перемоги в Запоріжжі треба зберегти, і статус пам’ятки сприятиме цьому, - депутат міськради Оксана Губіна

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі