Паспортизація сім-карт, екологічна катастрофа, привласнення бюджетних коштів і зняття недоторканності: підсумки дня у Запоріжжі

Паспортизація сім-карт, екологічна катастрофа, привласнення бюджетних коштів і зняття недоторканності: підсумки дня у Запоріжжі

Про найголовніше та найцікавіше 3 вересня.

Паспортизація сім-карт і не тільки: які новації запропонували запорізькі нардепи

Представники партії «Слуга народу» від Запоріжжя подали законопроект, який має на меті інтегрувати електронні комунікації України у глобальні електронні комунікації з урахуванням політичних та економічних інтересів України. (Читати)

Скид шахтних вод Запорізького залізнорудного комбінату може призвести до загострення екологічної катастрофи

Катастрофічна екологічна ситуація в Якимівському районі Запорізької області набирає обертів, це пов’язано з функціонування на даній ділянці ПрАТ «Запорізький залізорудний комбінат», який скидає шахтні води у ставок-випарник, розташований він на території Кирилівської селищної ОТГ в межах Утлюцького лиману Азовського моря. (Читати)

На Запоріжжі судитимуть депутатку райради за "лобіювання" інтересів родичів: подробиці

НАЗК скерувало до суду, відповідно до законодавства, протокол про адміністративне правопорушення депутатки Вільнянської райради Тетяни Плетень, у зв’язку з недотриманням вимог щодо врегулювання конфлікту інтересів та інших порушень Закону України «Про запобігання корупції». (Читати)

Договірні тендери та фінансові злочини: що коїться на ДП «Місцеві дороги Запорізької області»

За результатами тривалого журналістського розслідування, присвяченого зловживанням під час проведення тендерів та виконання робіт у галузі ремонту та будівництва автошляхів на Запоріжжі, широкому загалу стали відомі численні факти корупції та привласнення бюджетних коштів з боку профільних посадовців та керівника ДП «Місцеві дороги Запорізької області» Геннадія Тімченка. (Читати)

Чиновники "начхали" на безпеку школярів: як на Запоріжжі відновлюють дорожнє покриття (фото)

В Україні капітально ремонтують стратегічно важливе шосе Дніпро – Запоріжжя – Маріуполь. Так, на сьогодні, роботи з відновлення дорожнього покриття вже виконано на ділянках в Запорізькому, Оріхівському та Розівському районах, тривають роботи в Більмацькому районі. Однак, їх добротність не влаштувала місцевих мешканців. (Читати)

Законопроект схвалено: У Верховній Раді скасували недоторканність депутатів

3-го вересня рішенням Верховної Ради схвалено законопроект про зняття депутатської недоторканності. Законопроект про внесення змін в Конституцію України підтримали 373 депутати. (Читати)

Зазначається, що законопроект про внесення змін в Конституцію України підтримали 373 депутати.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі