Перерозподіл влади у Запоріжжі,оманливе будівництво губернатора та покинута нардепка: підсумки дня

Перерозподіл влади у Запоріжжі,оманливе будівництво губернатора та покинута нардепка: підсумки дня

Найголовніше за 10 березня

Перерозподіл влади у Запоріжжі?

Один з анонімних телеграм-каналів повідомив про серйозний конфлікт в Офісі Президента України, який склався між Андрієм Єрмаком та Сергієм Трофимовим.Причина: хто ж буде призначати своїх людей на «хлібні» місця. Одразу після призначення Єрмак висловився про намір перезавантажити склад губернаторів. Більше тут.

Оманливе «Велике будівництво» від губернатора Запорізької області

Авжеж, 5 березня урочисто відкрили сучасний дитячий садочок «Рукавичка». Дитячий заклад розрахований на дві групи для дітей, має спортивний, музичний та актовий зал, харчовий та медичний блоки, пральню, адміністративні приміщення, а також кабінети для роботи логопеда і психолога. Віталій Туринок зазначив, що дитсадок «Рукавичка» це перший з п'яти дитячих закладів, які реконструюють протягом 2020 року в рамках програми «Велике будівництво». Цікаво, як за чотири дні можна було закінчити такий масштабний проєкт, адже програма Уряду «Велике будівництво» було розпочато лише 1 березня? Більше тут.

У Запоріжжі підозрюють у розкраданні бюджетних коштів бізнесмена-атовця

Народні депутати від Слуги народу направили депутатський запит на адресу директора НАБ, голові СБУ та директора ДБР з проханням ініціювати перевірку фактів розкрадання бюджетних грошей Валерієм Прозапасом. Більше тут.

Чоловік покинув «Слугу народу» Марину Нікітіну

 Родинний «дрім-тім» в апараті Верховної Ради розпався. Чоловік-помічник народної депутатки від «Слуги» народу» Марини Нікітіної – Олександр Нікітін подав заяву на звільнення. Про це стало відомо з його електронної декларації. Більше тут.

Запорізька влада надала дозвіл на будівництво АЗС поблизу житлових будинків

На сайті Запорізької міської ради оприлюднено проєкт рішення щодо будівництва АЗС біля будинків по Набережній магістралі, а саме за адресою вулиця Козача 3. Більше тут.

Від пам’ятника Київському князю до оглядового майданчика: що встановлять на площі Запорізькій?

Запоріжани активно вносять свої електроні петиції щодо нового монументу на площі Запорізькій. Замінити вождя пролетаріату пропонують історичними постатями або сучасним «витвором» мистецтв. Більше тут.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі