Перша леді голови Запорізької області займається мистецтвом

Перша леді голови Запорізької області займається мистецтвом

Голова Запорізької області з перших днів свого головування задав ритм диджиталізованого керівника, який йде на "ти" з технологіями нашого часу. Звісно, що сторінка пана Боговіна нас зацікавила, але не менш інтересна життєдіяльність першої леді області. 

А тому під час знайомства з новим очільникам Запорізької області Віталієм Боговіним ми заглянули на сторінку його дружини Людмили Чеснок у Facebook й з’ясували, що вона є обдарованим художником, який пише цікаві картини за технікою Батик.

За інформацією Wikipedia Батик (яван. batik) — це техніка розпису по тканині за допомогою воску та барвників, поширена особливо в Індонезії та на Філіппінах, а також у країнах Південно-Східної та Східної Азії, Західній Африці тощо, у Європі відома з XIX століття.

Судячи з коментарів деякі свої картини Людмила Чеснок пише не тільки для прикрашання власної оселі, але й продає, так щонайменше два полотна було продано через Facebook.

Це картина «Птиця щастя», розміром 1000х1200 й «Нігерійська амазонка».

У месенджері ми запитали у Людмили Чеснок вартість цих картин, але отримали  відповідь, що у робіт вже є власники.

Зазначимо, що у декларації за 2019 рік, поданої Віталієм Боговіним ми не знайшли інформації про отримання Людмилою Чеснок будь-якого доходу.

Запоріжжя – місто з великим потенціалом та різнобарвним культурним життям, сподіваємось, що Людмила Чеснок буде приймати у ньому активну участь, направлену на відродження та розвиток культурної та мистецької спадщини, активізацію творчої ініціативи громадян, розвиток кращих міських традицій.

Колаж робіт Людмили Чеснок:

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі