Перша нарада Туринка, старі обличчя нової влади, виправдання Гордієнка та сумнівна декларація Штепи: підсумки дня у Запоріжжі

Перша нарада Туринка, старі обличчя нової влади, виправдання Гордієнка та сумнівна декларація Штепи: підсумки дня у Запоріжжі

Про найважливіше 9 вересня.

Старі обличчя корумпованої влади стали кадровим резервом Зе команди Запоріжжя (доповнено)

Молода амбітна команда «зелених» починає рясніти старими обличчями, які досить непогано «попрацювали» при «помаранчевих», не сумували при «голубих» та навіть при «жовто-блакитних». Термін «пристосуванець» красномовно говорить про деяких посадовців, які будують кар’єру на тому, що просто вдягають маску та підлаштовуються під будь-якого з панів. І навіть серед таких «талантів», мало хто може похвалитися роботою при владі близько двох десятиріч. Але сьогодні запоріжці з подивом побачили помічника одного з новообраних нардепів та працівника Запорізького штаба партії — активіста, транспортника, політолога, штабіста — Романа Пісарєва. Дійсно… багата на таланти земля запорізька. (Читати)

Перша нарада очільника Запорізької області ропочалась з ігнорування преси та порушення трудового законодавства?

Цієї суботи, 7 вересня, відбулася нарада, яку ініціював новопризначений очільник Запорізької облдержадміністрації Віталій Туринок. Пресу на захід не пустили. Крім того, вихід співробітників ЗОДА на роботу у вихідний день не оплачувався. (Читати)

Невдала спроба запорізького «Укропу»: як НАЗК виправдало керівника Департаменту екології

Незламний конфлікт між запорізькими «укропівцями» на чолі з Ярославом Гришином та представниками держструктур триває. Про це свідчить низка публікацій у ЗМІ.  Цього разу інцидент стався з керівником Департаменту екології та природних ресурсів ЗОДА Віталієм Гордієнко. (Читати)

Скандальна екс-помічниця Бриля залишилась у своєму кріслі при зміні губернатора

Юлію Савченко можна зустріти в приймальні новопризначеного губернатора області Віталія Туринка. Раніше вона була помічницею народного депутата від фракції «Блок Петра Порошенка» Сергія Валентирова. Саме він лобіював призначення Савченко на посаду помічниці губернатора. (Читати)

Фотограф зі статками: Народний депутат Сергій Штепа задекларував понад мільйон гривень

Під час виборчої кампанії кандидат у народні депутати підготував законопроєкти, які, безпосередньо, і допомогли фотографу стати членом президентської команди. За словами Сергія Штепи, найбільше його увагу привертають автомобільні проблеми. Народний депутат планує зайнятись питанням розмитнення авто та посилити відповідальність влади за технічний стан доріг. Чесний весільний фотограф отримав прихильність запоріжців, але його е-декларація викликає сумнів. (Читати)

В Запоріжжі встановлять 86 капканів на підтримку українських політв’язнів Кремля

У вівторок, 10 вересня, правозахисні організації встановлять 86 капканів на площі Маяковського у Запоріжжі  – саме така кількість українських громадян наразі незаконно позбавлені волі у в’язницях Росії та окупованого Криму. (Читати)

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі