Перший заступник голови Запорізької обладміністрації скасував ліквідацію Департаменту промисловості

Перший заступник голови Запорізької обладміністрації скасував ліквідацію Департаменту промисловості

Так, 25.05.2020 р. перший заступник голови Запорізької обладміністрації Іван Федоров підписав розпорядження про відновлення структури у відомстві:

При своїй посаді залишається й звільнений директор цього департаменту Андрій Антонов, про це свідчать розпорядження очільника про розподілення повноважень серед заступників:

Нагадаємо, раніше ми писали, що 13 березня  Віталій Туринок звільнив заступника голови ЗОДА Андрія Антонова, очевидно, що причиною тому слугували баталії за транспортні перевезення.

Крім того, це не перше звільнення в обласній адміністрації. Під процедуру скорочення потрапили директорка Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури Марина Барановська, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Лєван Шишинашвілі та ще троє осіб, нібито за ведення анонімного телеграм-каналу «Запорізька обласна адміністрація».

Зазначимо, що у листопаді минулого року під ліквідацію потрапив й Департамент екології та природних ресурсів. Після того, як Департамент пройшов перевірку внутрішнього аудиту, повну перевірку своєї діяльності, яка була проведена комплексною комісією ЗОДА, результати службового розслідування відносно Віталія Гордієнка  теж не принесли бажаних результатів, було прийнято рішення скоротити весь департамент. Натомість утворена інша структура - Департамент агропромислового розвитку та захисту довкілля.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі