Перший заступник голови Запорізької ОДА має багаж з кримінальним провадженням

Перший заступник голови Запорізької ОДА має багаж з кримінальним провадженням

13 серпня Іван Федоров був призначений на посаду директора Департаменту транспортної інфраструктури КМДА, за офіційною версією на цю посаду він потрапив через відкритий конкурс, а в реальності завдяки лобіюванню цього питання з боку Дмитра Давтяна, який обіймає посаду заступника мера міста Києва Віталія Кличка. За два місяці директор Департаменту настільки успішно вписався в корупційні схеми столичних чиновників, що навіть потрапив у матеріали кримінального провадження.

Як повідомляє видання Kievvlast, Нацполіція і Генпрокуратура розпочали досудове розслідування порушення законодавства щодо організації в Києві пасажирських перевезень. Під підозру потрапили посадовці Департаменту транспортної інфраструктури та Комунальної служби перевезень Київської міськдержадміністрації (КМДА).

Правоохоронці вважають, що чиновники протягом 2016-2019 років закривали очі на роботу нелегальних маршрутів, цькували незговірливих перевізників, щоб забрати у них маршрут і віддати його «афільованим перевізникам». Цим, за попередніми даними, столичному бюджету були завдані збитки в розмірі близько 7,5 млн гривень.

Комунальну службу перевезень з липня 2019 року очолює Сергій Савтир, КП «Київпастранс» з 30 серпня 2016 року керує Дмитро Левченко. Обидві структури знаходяться в підпорядкуванні Департаменту транспортної інфраструктури КМДА, яким з 13 серпня 2019 року керує Іван Федоров (на фото другий праворуч).

До нього, даними департаментом керував Сергій Майзєл (на фото крайній зліва), Сергій Сімонов (на фото другий зліва), з грудня 2018 до серпня 2019 року департамент з приставкою «в.о.» очолював Іван Шпильовий (на фото в центрі).

Транспортна галузь столиці знаходиться під патронатом заступника голови КМДА Дмитра Давтяна (на фото крайній праворуч).

Як стало відомо, ухвалою Печерського районного суду Києва від 2 вересня 2019 року правоохоронцями в рамках кримінального провадження № 12019000000000532 було накладено арешт на 18 автобусів, які можуть бути причетні до нелегальних перевезень в Києві і, ймовірно, знаходяться за адресою: проспект Степана Бандери, 20-А (справа №757/46292/19-к).  Також за цією адресою було вилучено грошові кошти в сумі 99 000 (дев`яносто дев’ять тисяч) грн, 840 (вісімсот сорок) євро, 4 000 (чотири тисячі) доларів США.

За інформацією слідчих правоохоронних органів з моменту призначення Іван Федоров  безпосередньо здійснював контроль і розподіл грошових коштів від протиправної діяльності.

Після того як чиновник потравив до поля зору правоохоронців, питання щодо продовження кар’єри у стінах КМДА було закрито, звернувшись до своїх покровителів Іван Федоров попрохав знайти йому іншу посаду, дане питання було швидко вирішено і 20 жовтня Кабінет Міністрів прийняв ряд кадрових рішень, серед яких погодив призначення пана Федорова першим заступником губернатора Запорізької області (Віталія Туринка, — ФЗ).

Результати роботи Івана Федорова на новій посаді ми незабаром побачимо.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі