Перший заступник голови ЗОДА пояснив скорочення видатків бюджетникам (відео)

Перший заступник голови ЗОДА пояснив скорочення видатків бюджетникам (відео)

Перший заступник голови Запорізької ОДА пояснив свій лист, що свідчить про скорочення платежів на видатки премій та стимулюючих виплат. 

Про це Іван Федоров повідомив під час брифінгу.

Так, за наявною інформацією, перший заступник Віталія Туринка зазначив, що лист має внутрішній характер і не мав з'явитись у соціальних мережах. Однак, його зміст можна пояснити тим, що наприкінці 2019 року влада не змогла виплатити базову заробітну плату працівникам лікарні Запорізької області. Це пов'язано з тим, що на початку року керівництво установи виплатило чимало премій і надбавок.

Іван Федоров навів приклад якоїсь Запорізької обласної лікарні (уточнити, якої саме, чиновник не побажав): мовляв, там на початку року "навидавали" премій, а потім на зарплату не залишилося.

"У нас була ситуація, коли ми не мали змоги виплати заробітну плату, навіть базову заробітну плату без стимулюючих надбавок, тому що на початку 2019 року був недобре збюджетований бюджет самої лікарні, у першому півріччі були понад виплачені усі видатки на стимулювання, надбавки, премії… і наприкінці року не було змоги виплачувати заробітну плату", - проінформував пан заступник.

За словами Івана Федорова, у першу чергу лист направлено до закладів сфери охорони здоров'я. Крім того, заступник голови наголосив на тому, що з 1 квітня поточного року всі комунальні медичні заклади мають змінити статус на комунальні неприбуткові установи.

Про працівників культури не було сказано ні слова - напевно, завклубу теж собі премій на початку року виписав, а потім повинні сидіти без зарплати.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі