Перспективи запорізького аеропорту, сімейні підряди, "коштовні" чиновники: підсумки дня

Перспективи запорізького аеропорту, сімейні підряди, 'коштовні' чиновники: підсумки дня

Дайджест подій у Запоріжжі

Кабальні кредити, директор з родичами у «ДНР» і «заводомерія» напохваті: які перспективи чекають на аеропорт «Запоріжжя»

Ремонт злітно-посадкових смуг у Міжнародному аеропорту «Запоріжжя» затягується ще на тиждень, відновити рейси адміністрація планує з 22 жовтня. Разом з тим, триває будівництво нового терміналу, завершити яке планується наприкінці листопада – в грудні поточного року. Проте, «марафет» аеропорту, необхідність якого ні в кого не викликає сумнівів, - лише частина айсбергу. Читайте.

 

 

Як на Запоріжжі «кмітливі» бізнесмени сімейні підряди продукують

Здійснюючи моніторинг в електронній системі публічних закупівель ProZorro журналісти видання «Факти Запоріжжя» з подивом дізналися, що в Енергодарі й досі працюють корупційні схеми, які були розповсюджені по всій території України до 2016 року.

Йдеться про залучення посадовцями, у якості підрядників власних фірм, або компаній, які належать їхнім родичам для виконання робіт та послуг на замовлення державних установ, підприємствам та організацій на яких вони працюють. Читайте.

Нелегальні АЗС на Запоріжжі: чи ліквідує гарант держави небезпечні комплекси?

 

Президент Володимир Зеленський взяв курс на ліквідацію нелегальних АЗС. 

Що стосується Запорізької області, то за інформацією «Карта нелегальних АЗС», яка створена за ініціативою «Нафтогазової Асоціації України», тільки на території міста зосереджено  понад 40 нелегальних автозаправних станцій. Читайте.

 

 

 

Високоповажні посадовці Запорізької ОДА отримали у користування коштовні автівки

З надійних джерел виданню «Факти Запоріжжя» стало відомо, що високоповажним чиновникам у власність були безкоштовно передані заводами «Мотор-Січ» та комбінатом «Запоріжсталь» автомобілі представницького класу.

Зокрема, йдеться про Lexus та новісіньку Skoda Super B, які дісталися голові ЗОДА Віталію Туринку та першій заступниці очільника області Еллі Слепян. Технічне обслуговування здійснює КП «Автогосподарство». Читайте.

 

 

 

До Запоріжжя завітала делегація студентів з усієї України

 

Запоріжжя стало третім містом, до якого приїхали учасники національних обмінів студентами GOxChange, аби познайомитися з активними містянами, відвідати незвичні місця та зробити це місто кращим. Читайте.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі