Піар на коронавірусі, "велике будівництво" запорізьких закладів та депутатські мільйони: підсумки дня

Піар на коронавірусі, 'велике будівництво' запорізьких закладів та депутатські мільйони: підсумки дня

Найголовніше за 23 березня

Кому коронавірус, а кому мільйони в кишені: закупівля авто для сільських лікарів

Останні місяці питання фінансування закладів охорони здоров’я у нашій області стоїть дуже гостро. Спочатку заборгованість перед медиками по зарплаті, потім закриття тубдиспансерів, і на останнє - коронавірус. Населення стурбоване, чому при новій владі не вистачає грошей на охорону здоров’я, з яких причин життя громадян ставиться під загрозу? Більше тут.

Депутатство через соцмережі, або коли запорізькі персоналії припинять піаритись на коронавірусі?

Депутат Запорізької міської ради Дмитро Сірий дає поради Уряду, що  необхідно робити для подолання коронавірусу. Більше тут.

«Велике будівництво»: скільки вартують ремонтні роботи в закладах Запорізької області?

Сьогодні в Запорізькій області розпочалось велике будівництво: реконструюють школи та спортивні об’єкти. Вартість подібних робіт подекуди сягає кількох десятків мільйонів гривень. Більше тут.

Чи забезпечують запорізьких праціників медичними масками?

У запорізьких аптеках спостерігається дефіцит засобів особистого захисту. Те ж саме відбувається і в медичних установах, і на підприємствах. Керівники не можуть вповні забезпечити своїх співробітників усім необхідним. Наша редакція запустила опитування, аби поцікавитись, чи забезпечують запоріжан на підприємствах медичними масками. Більше тут.

Ексзаступницю губернатора звільнили з посади голови Держкіно?

Колишня заступниця голови Запорізької області Марина Кудерчук нещодавно обійняла посаду голови Державного агентства з питань кіно, однак свою нову декларацію вона подала із суттєвими змінами. Більше тут.

Депутат-мільйонер: як запорізький обранець поєднує служіння області та підприємницьку діяльність?

Ми продовжуємо знайомити вас із деклараціями чиновників Запорізької області. І сьогодні ми натрапили на дещо дуже цікаве - декларацію депутата Запорізької обласної ради, статки родини якого сягають 30 мільйонів. Геннадій Фукс - депутат Запорізької облради від фракції "ВО "Батьківщина" та директор УА СП "Інтрейд". Разом із цим - батько двох дітей і мільйонер. Більше тут.

Депутат Широківської ОТГ не пам’ятає вартості свого автопарку

Продовжимо знайомство з деклараціями чиновників та депутатів Запорізької області й сьогодні розповімо про директора комунального підприємства «Благводсервіс Широківської громади» Дениса Міхайлова. Денис Сергійович не тільки очолює комунальне підприємство, а ще є депутатом Широківської ОТГ, входить до постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин, екології, житлово-комунального господарства та комунальної власності громади. Більше тут.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі