Під прикриттям: монополізація паливного ринку руками запорізьких чиновників

Під прикриттям: монополізація паливного ринку руками запорізьких чиновників

Голова Запорізької обласної державної адміністрації Віталій Туринок ініціював комплексну протидію нелегальним автозаправним станціям.

Так, 18 жовтня було підписано відповідне розпорядження.

З переліку посадових осіб Запорізької ОДА та майже всіх правоохоронних і контролюючих органів області, створено штаб протидії незаконній торгівлі нафтопродуктами та скрапленим газом на автозаправних станціях у межах Запорізької області. Інформація про результати роботи Штабу щоп’ятниці надається Віталію Туринку, про це повідомляють проінформовані джерела.

На території області дійсно гостро стоїть питання незаконної торгівлі нафтопродуктами та скрапленим газом, ми вже розповідали про нелегальні АЗС, які працюють на Запоріжжі та висловлювали надію, що дане питання невдовзі вирішать. Крім того, у публікації також зазначалось, що адреси таких станцій зображені на відповідній карті, яка створена за ініціативою Нафтогазової Асоціації України.

Враховуючи заголовок виданого розпорядження — питання почали вирішувати, але, за нашою інформацією Віталій Туринок під лозунгом оголошеної війни нелегальному ринку нафтопродуктів опікується питанням свого кума, запорізького підприємця, власника торгової марки ZOG Олега Сєровського.

Адже до списку автозаправних станцій, діяльність яких необхідно припинити, потрапили АЗС інших регіональних мереж, комплекси яких розташовані поруч з заправками мережі ZOG та заправками, які контролюються тестем Серовського.

Припускаємо, що в такий спосіб голова Запорізької ОДА Віталій Туринок із використанням усього підконтрольного адмінресурсу допомагає бізнесмену Олегу Серовському позбутися конкурентів у бізнесі та розширити свою мережу на всю території Запорізької області, ставши монополістом на ринку постачання нафтопродуктів.

Ситуація із припиненням діяльності АЗС, які працюють з порушенням норм чинного законодавства цинічна тим, що саме робота заправок мережі ZOG повинна бути перевірена у першу чергу. Бізнес Серовського неодноразово був помічений у оборудках з неоподаткованими постачаннями пального, торгівлею без касових апаратів та діяльністю без отримання дозвільних документів.

В інтерв’ю виданню «Getman» Олег Серовський зазначив, що в Україні навіть нелегальні заправки торгують якісним пальним, різницю не вдасться визначити навіть у лабораторії, тож заправлятися можна де завгодно, хвилюватись за якість пального не варто. Дуже сумнівне твердження на наш погляд.

Якщо до цього часу автозаправки мережі ZOG працювала за допомогою податківців та під їх прикриттям, то з призначенням на посаду Віталія Туринка перед Серовським відкрилися інші горизонти з розвитку власного бізнесу.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі