Під стінами Запорізької міської ради відбудеться флешмоб стосовно знищення парка Яланського

Під стінами Запорізької міської ради відбудеться флешмоб стосовно знищення парка Яланського

Запорізькі активісти зазивають містян на флешмоб, який відбудеться сьогодні, 4 липня, під стінами Запорізької міської ради, аби вкотре привернути увагу можновладців  до знищення молодих дерев. Про це на своїй сторінці повідомив Андрій Лукашенко.

За словами активіста, днями у парку Яланського підрядна організація, яка була найнята фірмою Володимира Кальцева для покосу трави, спиляла молоді дерева, які громада висаджували власноруч.

«Я хочу звернути увагу на те, якої товщини дерева акації (я поклав пластикову пляшку для масштабу), та на те, як їх знищили. А саме РУБАЛИ сокирою. Тобто цілеспрямовано знищували дерева. Не кущі, які виросли великими, а саме молоді дерева. Деякі були у висоту 3-4 метри. І неможливо не помітити те, що деревця вирощували. Тому що на них були пов'язані стрічки»,- зазначає чоловік.

Тож мета флешмобу, за словами пана Лукашенко, це «висловити обурення тим, що коїться у нашому місті, та як ігнорують інтереси звичайних громадян».

Нагадаємо, у травні місяці стався аналогічний випадок. Правозахисник Денис Тарасов розповідав, що в парку росли молоді дубки, клени, липи, берези, гінкго білоба, японські сафори, павловнія тощо, які були висаджені громадою восени 2018 та навесні 2019 року. Однак 21 травня, невідомі вирішили їх спиляти.

«Комусь дуже не подобається, що громада бореться за свій парк, за право бути громадою. Сьогодні зранку невідомі, які можливо пов'язані з Вознесенівською райадміністрацією та покосом трави у парку, спиляли 20 молодих дерев висаджених у травні минулого року», - повідомляє Денис Тарасов.

Також за інформацією з власних джерел, у четвер, 6 липня, у парку відновлюються роботи, які супроводжуватиме поліція. Однак не зрозуміло, які саме роботи будуть виконуватись та на яких підставах.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі