Під стінами Запорізької міської ради збираються мітингувальники

Під стінами Запорізької міської ради збираються мітингувальники

Як йдеться у відомій дитячій пісні «что мне снег, что мне зной, что мне дождик проливной».

Не дивлячись на дощову погоду, під стінами мерії зібралась чимало людей, які прийшли заявити про свою позицію. Саме цей день мітингувальники обрали не даром, адже сьогодні, посадовці зберуться на чергову сесію Запорізької міської ради, щоб розглянути злободенні питання.

Свої права прийшли відстоювати торговці з ліквідованої міською владою ярмарки біля цирку. Підприємці обурені рішенням Володимира Буряка закрити ярмарок, що проходить у вихідні дні та є популярним серед багатьох запоріжан.

Нагадаємо, як повідомляла на свої сторінці Вікторія Верзубова Сус: 

"Сама ідея сільськогосподарської ярмарки правильна і потрібна. Міська влада замість наведення ладу та встановлення правил вирішила просто прибрати ярмарку яка там з 2009 року. У середу відбудеться акція в підтримку сільгоспярмарку біля цирку"

Зазначимо, ярмарок біля цирку вирішили прибрати через антисанітарію і скарг місцевих жителів, а також нібито через непотрібність. У мерії заявили, що торговцям нададуть місця на Критому ринку зі знижкою, торговців же біля цирку будуть штрафувати, якщо ті проігнорують заборону на торгівлю.

Крім того, о 10:30 запланована акція «Україні потрібен мир», яку організовує Андрій Іванов. Екс-регіонал збирає мітинг на підтримку петиції з вимогою до запорозьких депутатів підтримати формулу «Штайнмайера», як єдиний реальний шлях припинення війни і відновлення миру на Донбасі.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі