Під тиском громадськості: ДТЕК виділить Ботіївській ОТГ гроші на ремонт доріг, зруйнованих вантажівками підприємства

Під тиском громадськості: ДТЕК виділить Ботіївській ОТГ гроші на ремонт доріг, зруйнованих вантажівками підприємства

Велике промислове підприємство компенсує жителям Ботіївської ОТГ зруйновані дороги. Про це повідомляється на сайті Громадської організації «Справжні дії».

Влітку 2018 року жителі сіл Ботієво, Строганівка, Бабанівка та Приморський посад Приазовського району Запорізької області звернулися до Громадської організації по допомогу. Багатотонні вантажівки ДТЕК, які їздили сільськими дорогами до будівельного майданчику Приморської ВЕС, вщент зруйнували дороги, а також спричинили руйнування деяких розташованих вздовж цих доріг будинків місцевих жителів.

Мешканці Ботіївської ОТГ намагалися самотужки добитися, щоб ДТЕК відремонтувала зруйновані її вантажівками дороги та виконала інші взяті на себе зобов’язання щодо інвестицій в інфраструктуру сіл, для яких будівництво Приморської ВЕС обернулося значними проблеми.  Проте керівництво підприємства-забудовника не чуло людей.

До вирішення проблем громади долучилася ГО «Справжні дії». Керівництво організації неодноразово зверталося до представників ДТЕК та Запорізької облдержадміністрації із вимогами компенсувати постраждалим селянам збитки, спричинені діяльністю підприємства, та забезпечити ремонт зруйнованих доріг та будинків.

Справа "зрушила з місця" після того, як ГО подала на ДТЕК позов до суду і ситуація набула значного суспільного резонансу у ЗМІ.

Нещодавно компанія «ДТЕК» повідомила, що у 2019 році виділить Ботіївській громаді, на території якої будує та експлуатує вітрові електростанції, 4 млн грн на ремонт доріг місцевого значення. За ці кошти будуть відремонтовані кілька вулиць в селі. Ще 1 млн грн буде виділено на реалізацію соціальних ініціатив.

У ДТЕК наголошують, що для отримання коштів громаді необхідно оновити Стратегії розвитку Ботіївської ОТГ щодо планів ремонту доріг, а також сформувати робочу групу, яка буде займатися реалізацією і контролювати виконання робіт за проектами. Водночас, на території Ботіївської ОТГ ДТЕК цього року розпочинає будівництво ще одного крупного об’єкта – другої черги Приморської ВЕС.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі.


Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі