Підконтрольна фірма директора «Епіцентра» отримує мільйонні підряди на ремонти ОСББ у Запоріжжі

Підконтрольна фірма директора «Епіцентра» отримує мільйонні підряди на ремонти ОСББ у Запоріжжі

Компанія пов’язана з депутатом Запорізької міськради від політичної фракції «Європейська Солідарність» Олександром Константиновим уклала договори з ОСББ на проведення ремонтних робіт вартістю 11 мільйонів гривень.

Всі знають, що у Запоріжжі працює програма  проведення капітальних ремонтів спільного майна у багатоквартирних житлових будинках, 18 грудня 2019 р. своїм рішенням № 28 депутати Запорізької міської ради затвердили Порядок проведення капітальних ремонтів спільного майна у багатоквартирних житлових будинках м. Запоріжжя на умовах співфінансування у 2020 році, сума коштів, виділених з міського бюджету складає всього 41,3 мільйона гривень.

За цим Порядком бюджетні кошти можуть спрямовуватись за вибором співвласників на один із нижченаведених напрямків капітального ремонту, відповідно до переліку робіт:

  • Дахи та покрівлі;
  • Центральне опалення;
  • Водопровід, каналізація, гаряче водопостачання;
  • Електроосвітлення та силові проводки;
  • Відновлення або улаштування нового вимощення навколо будівлі з метою захисту ґрунту під фундаментами від розмивання, ремонт облицювання цоколю будинку.

Розмір частки співфінансування шляхом коштів співвласників багатоквартирних будинків визначається Департаментом житлово-комунального господарства і складає від 5 до 40 % вартості ремонтних робіт, відповідно  від 95 до 60 % фінансується коштом бюджетних асигнувань.

Під час моніторингу електронної системи закупівель Prozorro ми з’ясували, що найбільшу кількість договорів ОСББ уклали з ТОВ «СЕЛТІК ФРОСТ», у 2020 році компанія буде здійснювати ремонтні роботи у десятьох багатоповерхівках на загальну суму 11,4 мільйона гривень.

Відповідно укладених договорів ТОВ «СЕЛТІК ФРОСТ» проводить наступні роботи:

  • Капітальний ремонт електричних мереж на замовлення ОСББ «Прогрес-1 Ювілейний», ОСББ «Космічна 110» та ОСББ «Чарівний дім 141», загальною вартістю понад 3,9 млн грн.
  • Капітальний ремонт системи центрального опалення, замовник ОСББ «Ентузіастів-19» та ОСББ «Патріот-82», загальна вартість 3,2 млн грн.
  • Капітальний ремонт покрівлі житлового будинку у будинках ОСББ «Харчова 70» та ОСББ «Перемога 97 а» вартістю 2,1 млн грн.
  • Капітальний ремонт систем  ХВП, ГВП та каналізації ОСББ «Квіткова алея» та ОСББ «Бульвар Центральний 9», вартість 1,8 млн грн.
  • Капітальний ремонт вимощення навколо  житлового будинку  ОСББ «Рубана-14» вартістю 288 тис. грн.

Як повідомляють у виданні «Наші гроші. Запоріжжя» ТОВ «Селтік фрост» у якості контактного використовує номеру телефону 0664940905. Цей номер телефону в якості контактного використовує ТОВ «Епіцентр К»,  директором якого є Олександр Константинов – депутат Запорізької міської ради. Власник ТОВ «Селтік фрост» Ігор Сілін також виступав контактною особою ТОВ «Епіцентр К». Згідно з його профайлом у соцмережі Linkedin, в «Епіцентрі» він працює з 2010 року і нині є спеціалістом з продажів комплексних рішень.

Під час вивчення додатків до укладених договорів ми з’ясували, що у середньому 62 % від всієї вартості робіт складає вартість будівельних матеріалів, які, ймовірно, будуть закуповуватись у будівельному гіпермаркеті «Епіцентр К», який належить депутатові, відповідно 7 з 11 мільйонів бюджетних гривень потраплять до кишені Олександра Константинова.

Ми вже розповідали, що депутати Запорізької міськради використовують Програму капітальних ремонтів у багатоквартирних житлових будинках м. Запоріжжя на умовах співфінансування для власного збагачення.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі