Підмочена репутація «Водоканалу»: підприємство переклало відповідальність за аварійну трубу на ОСББ, але гроші за обслуговування бере

Підмочена репутація «Водоканалу»: підприємство переклало відповідальність за аварійну трубу на ОСББ, але гроші за обслуговування бере

Всім відомо, що Запоріжжя старовинне місто, яке несе вікову історію з пам’ятками та витворами архітектури, навіть кожна багатоповерхівка є епохальною, як й комунальне забезпечення. Тому запоріжани не розраховуючи на «манну небесну» та відклик у душах місцевих можновладців й структур обслуговування, створюють власні ОСББ, щоб самотужки доглядати за домівками. Однак, «колишні стосунки» розірвати не просто.

Мешканці будинку №6, по вулиці Воронезька, у 2017 році створили власне ОСББ, однак зіштовхнулися із проблемою обслуговування транзитної труби холодного постачання, яка знаходиться  в аварійному стані. З роками вона проржавіла, з’явилися дірки, через які ллється вода та заливає підвал будинку. Однак КП «Водоканал», на балансі якого знаходиться транзитна труба, згідно з планом, майже 3 роки відхрещується від цієї проблеми.

«По вул. Воронезька, через підвал четвертого під'їзду, проходить транзитний водопровід холодного постачання. Там же, знаходиться введення холодної води для 3 і 4 під'їздів нашого будинку, далі цим водопроводом забезпечується холодною водою будинок №12, вул. Воронезька, який обслуговує УК «Місто для людей», - зазначає мешканка дому Людмила Каленюк.

Також за словами запоріжанки, стало відомо, що холодним забезпеченням від цієї труби користується тільки 52 квартири, натомість будинок №12 по вулиці Воронезька, куди по транзиту подається вода, КП «Водоканал» отримує оплату за обслуговування від 144 квартир. Тож виходить, що відповідальність та ремонт труби «Водоканал» не несе, але грошенята брати не соромно.

Мешканці будинку можливо й раді зробити вже ремонт самотужки, але труба - це суцільний іржавий корж.

«Вода все одно підтікає і вбирається під фундамент і так вже з креном аварійного нашого будинку! Можливості закриття трубопроводу, для виконання будь-яких робіт відсутні. КП «Водоканал» відмовляється виконувати ремонтні роботи на цьому трубопроводі»,- пише запоріжанка.

Виходить проста робоча схема – хтось збагачується на проблемі містян, а хтось бідніє та примножує тільки проблеми. Ми продовжимо стежити за цією ситуацією, оскільки з цією проблемою зіштовхується половина будинків у Запоріжжі.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі