Підозра Гришину, звернення до Туринка, декларація Мельника та засідання міськради: підсумки дня у Запоріжжі

Підозра Гришину, звернення до Туринка, декларація Мельника та засідання міськради: підсумки дня у Запоріжжі

Про найголовніше 17 вересня.

Запорізькі підприємці чекають реальної боротьби з корупцією (Публічне звернення до нового голови ОДА Віталія Туринка)

Віталію Вікторовичу, звертаюся до Вас з надією, що Ваше призначення на посаду очільника Запорізької облдержадміністрації – це прояв особистої довіри Президента Володимира Зеленського та керівництва Кабінету міністрів, обумовлений Вашими гідними особистими якостями та професійними навичками і досягненнями, а не чергові домовленості можновладців із пересічним комерсантом. (Читати)

 

Ексголова Запорізької області став віце-президентом холдингу Star Media

Ексгубернатора Запорізької області Юрія Артеменка призначили віцепрезидентом групи компаній Star Media в Україні. (Читати)

 

У Запоріжжі відбудеться 43 сесія міської ради

Скликання 43 сесії міської ради відбудеться 25 вересня об 11:00. У розпорядженні Володимира Буряка перелічені основні питання, які необхідно винести на порядок денний. (Читати)

 

Орендована квартира та грошові активи: аналіз е-декларації запорізького депутата Павла Мельника

Мельник Павло – переможець 81-го округу парламентських виборів від партії «Слуга народу». Раніше чиновник не мав прямого відношення до політики, працюючи журналістом, перекладачем і піар-директором. Ми вивчили е-декларацію народного депутата, знайшовши у ній свої родзинки. (Читати)

 

У Запоріжжі представлять нового очільника облуправління Нацполіції

17 вересня голова Нацполіції України Сергій Князєв підписав наказ про звільнення Миколи Лушпієнка з посади голови Нацполіції у місті Суми. (Читати)

 

Повідомлення про підозру: як запорізький «укропівець» блокує роботи компаній

Прізвище депутата Запорізької обласної ради Ярослава Гришина закарбувалося в пам’яті чи не кожного запоріжанина. Однак, на жаль, його ім’я прославлене не стільки політичним бекграундом, скільки популістичними «закидами» та кримінальними справами. (Читати)

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі