Піратське забезпечення ЗОДА, покинутий пологовий будинок і віртуальна екскурсія: підсумки дня

Піратське забезпечення ЗОДА, покинутий пологовий будинок і віртуальна екскурсія: підсумки дня

Про найцікавіше 23 грудня.

Запорізька ОДА використовує піратське програмне забезпечення

За даними Державного комітету зв'язку та інформатизації України рівень використання в Україні неліцензійного «піратського» програмного забезпечення на даний час складає понад 60%. Серед основних причин широкого поширення у нашій країні практики використання неліцензійного програмного забезпечення називають низьку купівельну спроможність споживачів, а також відсутність дієвого механізму захисту прав інтелектуальної власності. (Читати)

Запорізький недобуд і амбітні плани на пологовий будинок (відео)

В Олександрівському районі пустує будівля, яку з 1996 року так і не ввели в експлуатацію. Наразі багатоповерхівка слугує хіба що притулком для місцевих безхатченків, та чи звертає на це увагу місцева влада? (Читати далі)

Доньці запорізького депутата надали грошову допомогу на лікування батька

Із депутатського фонду Запорізької міської ради, матеріальну допомогу надали запоріжанці Дар’ї Колісник, на лікування батька, останній опинився депутатом місцевої ради від «Опозиційного блоку» - Олександр Гончар. Повідомляє рух «Чесно». (Читати далі)

Не бюджетні розваги: у Запоріжжі стали відомі ціни за катання на новорічній ковзанці

У Запоріжжі на площі Фестивальній ціни за катання на ковзанці сягають більш ніж 100 гривень за 45 хвилин. Анонсована ще у листопаді поточного року ковзанка, на площі Фестивальній, свою роботу вчасно не розпочала, а саме у День святого Миколая. (Читати далі)

Викладач вишу планує очолити райадміністрацію на Запоріжжі

На посаду голови Мелітопольської районної державної адміністрації Запорізької області, окрім затвердженої раніше Урядом Ольги Станчевської, претендує ще один кандидат. Так, в реєстрі з’явилася декларація кандидата на посаду голови Мелітопольської РДА Володимира Цапа. (Читати далі)

Тренінговий центр ЗДМУ: віртуальна екскурсія

Міжкафедральний тренінговий центр ЗДМУ – унікальний простір, що допоможе не лише практикуватися лікарям, але й навчить пересічних громадян надавати першу допомогу постраждалим. У будівництво цього центру було вкладено чимало зусиль та коштів, але його кінцевий вигляд доводить, що сили  витрачені не дарма. (Читати далі)

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі