Після ремонту на Запорізькій атомній електростанції ввели в експлуатацію енергоблок

Після ремонту на Запорізькій атомній електростанції ввели в експлуатацію енергоблок

Сьогодні, 1 червня на Запорізькій атомній електростанції підключено до мережі енергоблок №3. Про це повідомляє пресслужба ЗАЕС

«Під час ремонту на енергоблоці були виконані всі заплановані регламентні та надрегламентні роботи. Проведено капітальний та середній ремонт основного та допоміжного обладнання енергоблока», - йдеться у повідомлені.

Наразі, у роботі ЗАЕС знаходиться 4 блоки із 6, які працюють у штатному режимі.

Нагадаємо, державні обмеження для атомних електростанцій дались в знаки, наразі обсяги вироблення електроенергії електростанціями впали до історичного мінімуму. Атомні енергоблоки переводять у холодний резерв, виводять на «планові» ремонти та загалом знижують свою потужність, для того, щоб Україна перестала виробляти дешеву електрику від АЕС, на користь приватних монополістів альтернативної та теплової енергії, це так звана «зелена» енергія та теплова, й та - й інша належить одному власнику - Ринату Ахметову. Невже влада нової формації теж стала маріонетками у руках «великих дядь»? Натомість керівництво Міненерго запропонувало на українських АЕС майнити крипто валюту.

Коментарі