Півмільйона зарплатні та три квартири: що має у власності прокурор Запорізької області?

Півмільйона зарплатні та три квартири: що має у власності прокурор Запорізької області?

Свіжі декларації з'являются у мережі щодня, а разом із цим - наша постійна рубрика "Задекларовані та щасливі". Сьогодні під прицілом знову співробітник правоохоронних органів - прокурор Запорізької області.

Володимир Калюга очолив прокуратуру Запорізької області у листопаді 2019 року. Раніше він обіймав посаду керівника Харківської місцевої прокуратури №5, тому й не дивно, що більшість майна в декларації правоохоронця знаходиться у Харкові.

У Запоріжжі Володимир Калюга разом зі своює родиною орендує квартиру загальною площею 83,2 кв.м. Однак у Харкові прокурар має подекуди більне нерухомого майна - три квартири, житловий будинок та дві земельні ділянки загальною площею 1 999 кв.м.

Родина має дві автівки - Toyota Land Cruiser 120 2007 та Subaru Forester 2018. Останнє авто було придбане у 2019 році за 889 тис. грн. 

У 2019 році прокурор отримав 491 тис. грн. заробітної плати на попередній посаді, а також 87 тис. грн. на посаді прокурора Запорізької області. Крім того, Володимир Олександрович отримав пенсію від ГУ ПФУ у Харківській області - 18 тис. грн., а також компенсацію за переїзд до іншої місцевості - 9 тис. грн.

Родина прокурора зберігає у грошових коштах 200 тис. грн., а також 15 тис. грн. на банківських рахунках.

Враховуючи те, що за 4 місяці обіймання нової посади Володимир Калюга отримав майже 90 тис. грн., він зможе обзавестись непоганими статками і в Запорізькій області. Однак ми продовжимо слідкувати за діяльністю харківського прокурора та інформуватимемо про це вас.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі