Подарунки посадовців, заборона цирків та перший новонароджений у Запоріжжі: підсумки дня

Подарунки посадовців, заборона цирків та перший новонароджений у Запоріжжі: підсумки дня

Найголовніше за 2 січня

Запорізький посадовець Геннадій Тімченко себе преміював на 450%

27 грудня директор Державного підприємства «Місцеві дороги Запорізької області» Геннадій Тімченко подав до НАЗК повідомлення про суттєві зміни у майновому стані. У повідомленні задекларовано отримання заробітної плати за основним місцем роботи у розмірі 166 800 гривень. Більше тут.

Заступник запорізького мера зробив собі новорічний подарунок за 600 тисяч

Заступник міського голови Володимр Волобуєв подав форму змін до е-декларації, у якій вказав свій новий автомобіль. Більше тут.

Заступниця запорізького губернатора планує отримати посаду голови Держкіно

Заступниця голови Запорізької обласної державної адміністрації Марина Кудерчук, висунула свою кандидатуру на посаду голови Державного агентства з питань кіно. Більше тут.

На ЗАЗ будуть випускати російські автомобілі

На Запорізькому автомобільному заводі розпочато виробництво автівок російського бренду «Lada». У пресслужбі заводу інформацію спростовувати не стали, однак і не підтвердили, зазначили що на даному етапі тривають перемовини про відновлення виробництва російського автопрому на ЗАЗі. Більше тут.

Запорізький цирк не експлуатуватиме тварин

З 2020 року на аренах цирків обіцяють не показувати вистави з тваринами. Про це повідомив Міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський. За його словами, явище ганебної експлуатації тварин у цирках залишиться у минулому. Протягом року усі державні цирки будуть зобов'язані припинити залучення тварин до циркових вистав. Більше тут.

«Перший пішов»: у Запоріжжі у 2020 році народився хлопчик

У перші хвилини Нового року у Запоріжжі народився хлопчик.  Пологовому будинку №4, у подружжя Гавриленко о 00:02 народився хлопчик, якого назвали Лев, За словами Анастасії Гавриленко, ім’я для сина обрав батько, а його народження саме 1 січня під звуки новорічних привітань стало яскравою подією для сім’ї. Про те що їх хлопчик народився першим дізнались відразу від лікарів. Більше тут.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі