Подарунок від губернатора, нові заступники прокурора та передвиборче турне: підсумки дня у Запоріжжі

Подарунок від губернатора, нові заступники прокурора та передвиборче турне: підсумки дня у Запоріжжі

Про найголовніше 17 грудня.

Новорічний подарунок бізнесу від губернатора Запорізької області

За інформацією редакції, на початку грудня головою Запорізької обласної державної адміністрації Віталієм Туринком на адресу Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука було направлено лист з проханням ініціювати здійснення позапланових перевірок з питань дотримання вимог природоохоронного законодавства суб’єктами господарювання згідно з переліком доданим до листа. (Читати)

Прокурор Запорізької області представив нових заступників: що про них відомо

Прокурор Запорізької області Володимир Калюга представив своїх нових заступників. Обидва чиновники обіймали керівні посади у Харківській місцевій прокуратурі №5. Та що відомо про їх майнове становище - далі у сюжеті. (Читати)

Чиновники Запорізької ОДА вирушили у передвиборче турне

Спочатку посадовці урочисто відкрили відремонтовану ділянку дороги по вулиці Ломоносова, яку майже за 50 мільйонів гривень відремонтувало підконтрольне першому заступнику голови Запорізької ОДА Івану Федорову ПП «АБЗ». (Читати)

У Запоріжжі з’явиться вулиця, названа на честь Папи Римського

Завтра, 17 грудня, депутати Запорізької міської ради голосуватимуть за перейменування частини вулиці Заводської від вул. Сєдова до вул. Лермонтова на вулицю Іоанна Павла ІІ. (Читати)

Фірми депутата та його експомічника розіграли 800 тисяч на ремонтні роботи

У системі електронних закупівель "Прозоро" відбулися торги послуг з покрівлі ОСББ "Республіканська 80" вартістю 826 тис грн. Переможцем тендеру стало ТОВ "РУФ білдинг", яке є учасником доволі цікавої схеми. (Читати)

Верховний суд повернув землі для будівництва мікрорайону у Запоріжжі

Запорізька місцева прокуратура №2 відстояла у Касаційному суді повернення територіальній громаді 17 гектарів землі, відведених для будівництва мікрорайону у Хортицькому районі міста. 15 земельних ділянок оцінено в 44 млн грн. (Читати)

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі