"Подорож у минуле": кого із запорізьких мерів пам'ятають і шанують? (відео)

Кожне покоління має свого ідеального мера. Хтось у захваті від політики Олександра Поляка, а комусь до вподоби діяльність Володимира Буряка. Сьогодні ми покажемо запоріжанам колишніх  мерів і дізнаємось, хто найбільше припав до душі містянам. 

- Скажу вам від душі: вони як грабували всі, так і грабують. Тільки кожен робить це по-своєму.

- Буряк запам'ятався лише тим, що урни поставив. Судячи з соціальних мереж, він ще й поставив зупинки за шалені гроші.

- Найкращим мером у Запоріжжі був Олександр Поляк, а всі останні - лише на камеру.

- Єдине, що зробили в нашому будинку - відремонтували перший під'їзд, у якому живе донька Буряка. При тому, щомісяця ми платимо 580 гривень.

- Олександр Поляк перший почав активно розбудовувати місто. Нинішній мер, на мою думку, гідно продовжує цю справу.

- Сін був "відомим" мером. Містом займався мало, а корупцією, мабуть, добре. Потім збудував собі в Одесі ресторанчик.

Підсумовуючи сказане, можна з впевненістю сказати, що запоріжани з теплотою та вдячністю згадують лише про Олександра Поляка, який, на жаль, пішов із життя доволі рано. Існує чимало версій смерті колишнього міського голови, але офіційною причиною загибелі Олександра Володимировича визнано інфаркт. Варто сказати про те, що сьогодні, 22 лютого, річниця смерті колишнього мера Олександра Поляка.

У вересні головний редактор місцевої газети "Правда" Валерій Зотов розповів в інтерв'ю не тільки про свою дружбу з ексочільником міськради, але й поділився спогадами про свого товариша. За словами журналіста, Олександр Володимирович завжди хотів бути ближчим до містян - він часто виходив на вулицю, аби посидіти на лавці біля мерії, а не в кріслі кабінету. 

Колишній голова дійсно одним із перших почав розбудовувати Запоріжжя - замінив старі акації та каштани та липи, встановив фонтани та підсвітку до них, зробив роздільний барьєр на дамбі між Гагаріна та Пушкіна, демонтував трамвайні шляхи реконструював площу Поляка (12 квітня) та ін.

Мабуть, запоріжани досі не побачили серйозних змін у місті, внаслідок чого минуле залишається для них ближчим та приємнішим. Та ми сподіваємось, що доля Запоріжжя та його населення все ж таки потрапить до надійних рук.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі