Подружжя начальника транспортного забезпечення Запорізької міськради зберігає у готівці майже 3 мільйони гривень

Подружжя начальника транспортного забезпечення Запорізької міськради зберігає у готівці майже 3 мільйони гривень

Кампанія з електронного декларування в цьому році, у зв'язку з карантином, продовжили на два місяці довше, ніж зазвичай. До 1 червня політики та держслужбовці були зобов'язані показати всі свої активи, витрати та нерухомість. Національне агентство по запобіганню корупції заявило про рекорд - в цьому році були подані близько 900 тисяч декларацій. У свою чергу наше видання знайомить читачів зі статками місцевих обранців та чиновників. Тож, сьогодні розглянемо «звіт» начальника  управління з питань транспортного забезпечення та зв'язку міськради – Олександра Власюка.

Серед нерухомості родина Власюк декларує  квартиру в Запоріжжі на 43 квадратних метри, житловий будинок у Сергіївці та 6 земельних ділянок у Нікопольському районі Донецької області, 3 з яких знаходяться в оренді.

Власного автомобіля у пана Власюка немає, він зазначає у наявності лише мотоцикл Yamaxa Aprio. У дружини Олени є Volkswagen Tiguan 2012 випуску за 520 тисяч гривень та вантажівка ГАЗ-САЗ 3507.

За основним місцем роботи посадовець отримує – 311 553 гривень. Також зазначає пенсію у розмірі – 55 793 гривні, виплати чи відшкодування, які здійснюються професійними спілками від ЗКПМЕ "Запоріжелектротранс" – 200 гривень, державну та соціальну матеріальну допомогу – 1 295 гривень.

А ось у готівці родини зберігається набагато більше: дружина Олена декларує – 2 150 000 гривень, а пан Власюк – 640 000 гривень.

Однак чи можна зібрати з зарплати та пенсії таку пристойну суму – велике питання?.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі