Подружжя запорізьких проректорів заробляє понад мільйон гривень та має 40 тисяч доларів у запасі

Подружжя запорізьких проректорів заробляє понад мільйон гривень та має 40 тисяч доларів у запасі

«Викладання - мистецтво віддавати» - це на перших курсах засвоюють майбутні викладачі та вчителі. Однак за свій вклад у розуми учнів, ця каста звикла отримувати «копійки», але якщо бути кмітливим та прагнути до більшого, можна за свою працю отримувати непогані гроші. Це на своєму прикладі доводить родина проректорів - Тетяна та Олександр Гура.

Тетяна Євгенівна Гура  обіймає посаду проректорки Комунального закладу Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти Запорізької обласної ради. Її чоловік, Олександр Гура обіймає посаду проректора Запорізького національного університету. 

Серед нерухомості об’єкти декларування вказують наявність спільної квартири (61,61 м²) та житлового будинку у Новоолександрівці (60,9 м²).

Крім того, пан Гура має земельну ділянку в Лукашеві, загальною площею – 1200 квадратних метра, недобудований дачний будинок – 67 метрів квадратних та два автомобілі RENAULT CLIO SYMBOL (2002 року) та KIA MAGENTIS (2008 року випуску).

RENAULT CLIO SYMBOL 

KIA MAGENTIS

Серед основного джерела прибутку родина проректорів вказує місце роботи. Так, Тетяна Євгеніївна отримує – 429 397 гривень, але ще має прибуток з додаткового місця роботи у ЗНУ – 30 854 та гонорари та інші виплати згідно з цивільно-правовими правочинами – 57 154 гривень.

Олександр Іванович отримує – 495 770 зарплатні та виплати чи відшкодування від ППОЗНУ – 500 гривень.

Тому тільки за основним місцем роботи, у місяць подружжя отримує - 35 783 та 41 314 гривень відповідно.

У своїй «скриньці» на чорний день, пара має по 40 тисяч доларів, по 20 на кожного.

Напевно, подружжя Гури в університеті краще засвоїли, що треба не тільки віддавати, але й брати. Потрібні знання, аби отримувати гарну зарплатню.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі